.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 29 آبان 1396
رو عنوان : دکتر زرندی در نشست خبری تشریح کرد :
عنوان : دستاورد های فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال 95
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۱۹:۱۷:۴۷

دکتر زرندی در نشست خبری تشریح کرد :  
دستاورد های فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال 95  
اقدامات انجام شده در مجموعه پیام در سال 95  با شتاب فعالیت ها همراه بود که دکتر زرندی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی  پیام در نشست خبری با اصحاب رسانه دستاورد های فعالیت های این مجموعه را در سال 95 تشریح کرد .
به گزارش روابط عمومی در این نشست مقایسه عملکرد تجارت مجموعه پیام با سال قبل در خصوص ورود بيش از شش هزار TEU  واحد معادل کانتینر 20 فوت در سال 95 گزارش کرد و اظهار داشت این عملکرد نسبت به سال گذشته بیش از 90 درصد افزایش داشته است .  
بنا به این گزارش دکتر زرندی واریزی به خزانه کشور در سال جاری از فعالیت های مجموعه پیام را 4 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت : این درآمد نسبت به سال گذشته از افزایش 100 درصدی برخوردار بوده است .
رئیس هیات مدیره پیام به ساخت و بهره برداری بیست هزار متر مربع انبار های مسقف و 6 هکتار انبار روباز برای دپو کالاها و تجهیرات و ماشین آلات و خودروها اشاره کرد و افزود:  با توجه به گسترش فعالیت های گمرکی توسعه انبار ها  در دستور کار می باشد .  
مدیر عامل پیام با تشریح طرح های بیست گانه توسعه فرودگاه و منطقه ویژه  ، مهم ترین طرح ها را ایجاد پایانه صادراتی ، ایجاد شهر رسانه ای و استقرار شرکت های داخلی و بین المللی در حوزه آی تی و آی سی تی و دانش بنیان عنوان نمود .
ایشان یکی دیگر از دستاورد های منطقه ویژه اقتصادی پیام را حضور نزدیک به 100 شرکت صنعتی در منطقه و مبادله قرار داد 36 شرکت به منظور شروع فعالیت ها در 3  ماه اخیر ذکر کرد .  
دکتر زرندی در پایان به تعداد پرواز های انجام شده فرودگاه در سال 95 اشاره کرد و افزود : در این فرودگاه تا کنون 45 هزار پرواز در سال انجام شده است که بر اساس آمار سازمان هواپیمایی کشوری این فرودگاه  مقام دوم در نشست و برخاست هواپیما بعد از مهر آباد را به خود اختصاص داده است .


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0