.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 29 آبان 1396
    /  6
عنوان : پیام در مسیر توسعه
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ 
ساعت : ۸:۲۵:۳۶

پیام در مسیر توسعه

طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی پیام در بازدید مدیرکل و معاونان صداوسیمای البرز از این منطقه، تشریح شد.
دكتر زرندي  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در این بازدید گفت: توسعه زیربنایی منطقه ویژه اقتصادی پیام درقالب 20 طرح اصلی در حال انجام است که پیشرفت های قابل توجهی در این حوزه داریم. 
زرندی افزود: هم اکنون متقاضیان زیادی برای حضور در این منطقه اعلام آمادگی کرده اند که در حال بررسی پیشنهادها هستیم. 
وی اضافه کرد: مساحت 10 هزار هکتاری فرودگاه پیام در کنار 3 هزار و 600 هکتار مساحت منطقه ویژه اقتصادی پیام و استقرار اداره گمرکات استان البرز در این محل می تواند فرصت بی نظیری در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار دهد. 
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: وجود تنها فرودگاه کارگو ایران و راه ارتباطی 13 استان کشور میتواند در کنار طرح اتصال راه آهن به منطقه پیام موقعیت ممتازی را ایجاد کرده است. 
ایجاد شهر آی سی تی، استقرار شرکت های دانش بنیان و ایجاد پایانه صادراتی از مهمترین طرح های در دست اقدام در منطقه ویژه اقتصادی پیام است. 
مهندس رامک مدیرکل صداوسیمای البرز پس از شنیدن این پتانسیل ها با اشاره به ظرفیت های موجود در رسانه ملی گفت: صداوسیمای مرکز البرز در تلاش است با معرفی ظرفیت های این استان گام های موثری را در جهت رشد و توسعه ایران کوچک در همه ابعاد را فراهم کند.
وی افزود: صداوسیما میتواند در معرفی پتانسیل های این منطقه اثر بسیار مهمی را به نمایش بگذارد.
مدیرکل صداوسیمای البرز گفت: میتوان با پخش ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی پیام از بخش های بین المللی صداوسیما این محل در عرصه بین المللی معرفی و امکان جذب سرمایه گذاری خارجی فراهم شود.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0