.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 29 آبان 1396
عنوان : استقبال گرم مدیران و كاركنان شركت خدمات هوایی پیام از نایب قهرمان وزنه برداری پیشكسوتان جهان
زير عنوان : جواد سمیعی متین نایب قهرمان مسابقات المپیک پیشکسوتان جهان در میان استقبال گرم و پر شور همکاران وارد شرکت خدمات هوایی پیام گردید .
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ 
ساعت : ۱۶:۳۶:۴۷

استقبال گرم مدیران و کارکنان شرکت خدمات هوایی پیام از نایب قهرمان وزنه برداری پیشکسوتان جهان

جواد سمیعی متین نایب قهرمان مسابقات المپیک پیشکسوتان جهان در میان استقبال گرم و پر شور همکاران وارد شرکت خدمات هوایی پیام گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت : مقارن ساعت 10:30 صبح روز شنبه شانزدهم اردیبهشت ،جواد سمیعی متین نایب قهرمان مسابقات وزنه برداری المپیک پیشکسوتان جهان با حضور در محل کار، مورد استقبال جمع کثیری از مدیران و همکاران و اعضاء هیئت مدیره شرکت قرار گرفت .

در این مراسم که با اهداء حلقه گل به قهرمان ملی از سوی مهندی نوش آبادی عضو هیئت مدیره (به نمایندگی از مدیر عامل و از کارکنان شرکت همراه بود) از مقام شامخ ورزشکاران ملی که با زحمات فراوان و تمرین های طاقت فرسا باعث به احتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در سراسر دنیا می شوند تجلیل بعمل آمد.

  عضو هیئت مدیره شرکت در جمع استقبال کنندگان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لازم بودن ورزش برای همه و واجب بودن آن برای افراد میانسال و سالخورده ، به اهمیت و سختی ورزش قهرمانی  در میانسالی اشاره و این موفقیت را یکی از راه های تشویق مجموعه همکاران برای پرداختن به ورزش دانسته و از زحمات چندین ساله آقای سمیعی متین در طول تمرینات و مراحل آماده سازی برای  مسابقات در سنوات گذشته و سال جاری  تجلیل  به عمل آورد. 


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0