.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 30 فروردين 1397
رو عنوان : با حضور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام:
عنوان : برگزاری جلسه تامین مالی جمعی برای حمایت از توسعه كسب و كارهای نوپا در زمینه ICT
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ 
ساعت : ۱۰:۵۸:۳۲

جلسه تامین مالی جمعی (CrowdFunding) با حضور دکتر زرندی، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  و نمایندگان و مدیران عامل شرکتهای متولی پلتفورمهای ایرانی این روش برگزار گردید.
در این جلسه ضمن بررسی انواع روشهای تامین مالی جمعی در دنیا روشهای قابل اجرا در کشور و موانع و مزایای استفاده از این روش تامین مالی بررسی گردید.

همچنین ضمن استماع نظر حاضرین در خصوص مشکلات و راه حل‌ها ، موارد انجام گرفته در کشور که با مشارکت بخشهای مختلف خصوصی کشور به انجام رسیده بود نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان مقرر گردید با توجه به ماموریت منطقه ویژه اقتصادی پیام در خصوص استفاده از این روش برای حمایت از استارتاپ ها و کسب و کار های مرتبط با حوزه ICT گزارش جلسات برگزار شده و نتایج و راهکارهای اجرای این روش در جلسات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه گردد.

تامین مالی جمعی که برخی اوقات تأمین سرمایه از اجتماع یا سرمایه‌گذاری جمعی نیز نامیده می‌شود به مشارکت جمعی توسط مردم و افرادی که سرمایه‌گذاری مشترک می‌کنند اطلاق میشود که از سال ۲۰۰۸ در دنیا مورد استفاده و استقبال قرار گرفته و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد تا از این روش برای حمایت از استارتاپ های ICT کشور و کمک به توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال پایدار در این حوزه استفاده نماید.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0