.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 30 بهمن 1396
عنوان : دكتر ستاری از فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید كرد
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ 
ساعت : ۱۶:۲۴:۲۴

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان ظهر امروز از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی  فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، ظهر امروز دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به همراه دکتر نجفی استاندار البرز با حضور در مجموعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از بخشهای صنعتی شرکت های مستقر در منطقه ویزه اقتصادی پیام و حوزه فرودگاهی بازدید و با متخصصان و مدیران این مجموعه ها گفت وگو کرد.
در ابتدای  این بازدیددکتر ستاری  از مرکز تشخیص سرطان بازدید و با برخی همراهان بیماران سرطانی دراین مرکز دیدارو گفت وگو کرد.
شرکت ماکو فارما فردآور که در زمینه تولید کیسه های خون فعال است از دیگر مراکزی بود که توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بازدید شد. این مرکز با ظرفیت تولید 10میلیون کیسه خون در سال که 2.5میلیون کیسه مصرف داخلی ومابقی صادراتی است با اشتغالزایی برای 400 نفر در فضایی با زیربنای هفت هزار مترمربع احداث شده است. 
مرکز پت اسکن (مرکز تشخیص انواع سرطان ها) و مرکز تولید کیسه خون در منطقه ویژه اقتصادی پیام اکنون به صورت آزمایشی فعالیت دارند و به زودی فعالیت رسمی خود را آغاز می کنند.
 مرکز تعمیر موتورهواپیما و تولید قطعات الکترونیکی خودرو از دیگر مجموعه هایی  بودند که توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در منطقه اقتصادی پیام مورد بازدید قرار گرفت.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0