.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 30 فروردين 1397
عنوان : برگزاری دوره آموزشی و اجرای طرح های پژوهشی با هدف توانمند سازی پیام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ 
ساعت : ۱۴:۲۱:۱۳

سال گذشته با ایجاد ارتباط منطقی در حوزه های فناوری اطلاعات و تحول اداری، بعنوان دو بخش مکمل همچنین فعال نمودن حوزه های آموزش و پژوهش، در راستای توانمند سازی نیروی انسانی شرکت،اقدامات اساسی را عملیاتی و یا به نتیجه رسانده ایم .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، خداداد مرادی مدیر کل دفتر فناوری و تحول اداری شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اعلام این مطلب افزود :  بروز رسانی ساختار سازمانی شرکت متناسب با اهداف و ماموریت های جدید از دیگر اقداماتی بوده که در سال گذشته آغاز شده است.
وی ضمن تاکید بر دو حوزه آموزش و پژوهش بعنوان دو بخش مهم در ارتقاء سطح کیفی شرکت اظهار داشت با توجه به اینکه شرکت پیام در دو حوزه  خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی فعالیت دارد لذا برگزاری دوره های آموزشی عمدتا با تمرکز بر فعالیت های تخصصی این شرکت واقع گردید. که در نیمه دوم سال 1396 مجموعا 9568 نفر ساعت دوره های آموزشی عمومی و تخصصی برگزار گردید. از طرفی در حوزه پژوهش نیز در جهت تحقق اهداف و برنامه های کلان شرکت نیازهای پژوهشی معاونت ها و دفاتر مختلف احصاء گردید که در این راستا نیز تعداد 8 پروژه پژوهشی و مطالعاتی اجرا و یا در حال انجام می باشد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0