• ساعت : ۱۲:۳۶:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 302
  • کد خبر : ۱۹۳۶
آمادگی فرودگاه پیام برای پروازهای مسافری
بعد از مصوبه هیات دولت و با پیگیری های معاونت هوانوردی وامور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام، مقدمات عملیاتی و اجرایی شدن پروازهای مسافری صورت گرفته در حال حاضر در فرودگاه پیام آمادگی لازم برای نشست و برخاست پروازهای مسافری وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و بنا بر اعلام معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام با بالاترین استانداردهای پروازی انجام خواهد گرفت.
بنابراین گزارش با تشکیل بیش از ده جلسه کمیته مسافری و رفع موانع موجود نسبت به آماده سازی بخش ترمینال مسافری، پذیرش مسافر، تجهیزات ارتباطی برج مراقبت، تجهیزات کمک ناوبری اقدام شده است.
همچنین مجموعه فرودگاهی نسبت به آموزش مجدد کارکنان و پرسنل هوانوردی و آماده سازی خودروهای ایمنی فرودگاهی اقدامات لازم را انجام داده است.
این گزارش می افزاید هماهنگی لازم با سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه های کشور، و نهادهای مرتبط با حمل و نقل شهری (اتوبوسرانی و تاکسیرانی) صورت گرفته است .
نخستین پرواز مسافری فرودگاه بین المللی پیام فردا دوشنبه 18 شهریور همزمان با تاسوعای حسینی راس ساعت 14 کرج را به مقصد مشهد مقدس ترک می کند.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0