تماس با ما
يکشنبه, 11 خرداد 1399
EN
  • ساعت : ۸:۴۷:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 242
  • کد خبر : ۱۹۹۳
با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال صورت می گیرد؛
راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشكی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام
نادرثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ثناگو با اشاره به اختصاص 7هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در فاز سلامت  به یک شرکت خصوصی  در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی ، خاطرنشان کرد؛  با انعقاد قرارداد واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه تجهیزات دارویی و پزشکی ، پیش بینی اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر در مجموعه استان فراهم خواهد شد.

وی افزود ؛ این شرکت با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد تومان نسبت به راه اندازی 11 خط تولید در فاز اول و در نهایت بیش از 38 خط تولید، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی خواهد کرد.

بنابراین گزارش منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت  3600 هکتار در 4 فاز به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت  با دارا بودن زیر ساخت های مناسب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در مقیاس های کوچک و بزرگ در ضلع جنوب شهر کرج واقع شده است.

این منطقه  با ایجاد  بستر های لازم برای توسعه و رونق اقتصاد و همچنین ایجاد فرصت شغلی مناسب  به عنوان قلب تپنده بخش اقتصادی استان البرز محسوب می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0