تماس با ما
چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
EN
  • ساعت : ۱۰:۲۶:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ 
  • کد خبر : ۵۱۳۴
مركز تحقیقاتی و آزمایشگاه های مشترك در پیام راه اندازی می شود
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های مشترک در پردیس پیام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق افزود: با امضای تفاهم نامه ای مشترک بین دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و بخش خصوصی، مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های مشترک در منطقه ایجاد می شوند.

وی اضافه کرد:همکاری، مشارکت در ایجاد مرکز تحقیقاتی مشترک و تاسیس آزمایشگاه های تست قطعات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

ثناگو مطلق با اشاره به  راه اندازی پردیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان کرد:  ارایه خدمات به حوزه الکترونیک، آی.سی.تی، آی.تی و شرکت های دانش بنیان از جمله فعالیت های اصلی منطقه است که این فعالیت ها در حال شکل گیری به شیوه نوین هستند.

وی ادامه داد: به همین منظور حضور دانشگاه به عنوان یک واحد مستقر در منطقه، علاوه بر اینکه می تواند سرفصل خوبی برای مطالعات و پژوهش های کاربردی باشد، محفل خوبی نیز برای شناسایی موضوعات تحقیقی، پژوهشی برای پایان نامه دانشجویان نیز است.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0