تماس با ما
دوشنبه, 23 فروردين 1400
EN
  • ساعت : ۱۲:۱۵:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۵۱۸۳
بازدید وزیر ارتباطات از غرفه منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه تلكام
همزمان با افتتاحیه نمایشگاه تلکام ۹۹، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از آخرین دستاوردهای شرکت های فعال در حوزه آی.تی و آی.سی.تی در این منطقه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، مهندس محمد جواد آذری جهرمی در این بازدید ضمن گفت وگو با این شرکت ها در جریان آخرین فعالیت های منطقه در بخش فناوری های نوین و آی.تی و آی.سی.تی قرار گرفت.

همچنین در روز نخست این نمایشگاه دکتر ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس فتاحی معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت و مهندس معارفي معاون وزير در امور برنامه ريزي و نظارت از غرفه منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کردند.

نمایشگاه بین المللی مخابرات و فناوری اطلاعات (تلکام ۹۹) با شعار «عرضه و تقاضای فناوری برای جهش تولید» از تاریخ پنجم تا هشتم اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار که منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به عنوان یکی از مهم ترین قطب آی.تی و آی.سی.تی کشور در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.

۱۰ شرکت فعال در حوزه آی.سی.تی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در این نمایشگاه حضور دارند.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0