پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

برگزیده اخبار
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام این منطقه را یکی از قطب های اصلی خدمات و سرویس های مبتنی بر بلاکچین در گستره ایران و کشورهای همسایه مطابق با سیاست های وزارت ارتباطات دانست و گفت : با امضای تفاهمنامه با وزارت کار و بنیاد ملی توسعه فناوری امیدواریم بستری مناسب برای آموزش و اش ...
همزمان با افتتاح بنیاد ملی توسعه فناوری تفاهم نامه سه جانبه ایجاد زیست بوم توانمندی سازی و توسعه اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی با استفاده از فناوری بلاکچین فی مابین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ، وزارت کار و رفاه اجتماعی و بنیاد ملی توسعه فناوری در محل بنیاد امضاء شد .

در شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران؛

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ 
در اختتامییه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران ، منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حائز رتبه اشتهار کیفیت تک ستاره شد .

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ 
دکتر نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به روز ملی کیفیت و تاکید به اهمیت این روز گفت: هدف از نام‌گذاری این روز توجه به ارتقا دانش کیفیت است و امروز فرصتی است تا فعالان در حوزه‌های مختلف کشور ارزیابی درستی از زمینه های رشد و ارتقاء کیفیت فعالیتها در رو ...
دکتر اشتفان شلتس سفیر کشور اتریش در ایران صبح روز دوشنبه (11 آذرماه) ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با مدیرعامل منطقه دیدار و گفتگو کرد .
نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام روز سه شنبه ۱۲اذر ماه به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات بلند پایه از ایران با هدف بررسی بازار های منطقه ای و بین المللی در حوزه آی سی تی و آی تی و توسعه آنها ، در نمایشگاه فناوری اطلاعات و صنایع های تک باکوتل آذربایجان شرکت کرد.

اخبار
منطقه ویژه اقتصادی ، فرودگاهی 
کد خبر : ۱۹۶۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ 
۹:۳۴:۰  | 
تعداد بازدید : ۹۴
نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام روز سه شنبه ۱۲اذر ماه به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات بلند پایه از ایران با هدف بررسی بازار های منطقه ای و بین المللی در حوزه آی ...
کد خبر : ۱۹۶۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 
۱۸:۱۰:۱۱  | 
تعداد بازدید : ۶۰
مانور عملیات زمستانی با حضور معاون توسعه و مدیر کل بازرسی فرودگاه پیام و اعضا کمیته عملیات زمستانی برگزار شد
کد خبر : ۱۹۶۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ 
۱۵:۳۷:۸  | 
تعداد بازدید : ۱۳۵
دکتر اشتفان شلتس سفیر کشور اتریش در ایران صبح روز دوشنبه (11 آذرماه) ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با مدیرعامل منطقه دیدار و گفتگو کرد .
مدیر عامل فرودگاه پیام : اخلاص رمز پیروزی بسیج است 
کد خبر : ۱۹۶۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 
۱۹:۱:۱۳  | 
تعداد بازدید : ۱۸۶
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام بسیج را كانون اخلاص ، عشق و ایثار خواند و گفت اخلاص یکی از بارزترین ویژگی های نیرو های بسیجی است .
صفحه1از41234.بعدي.برو

تصاویر منتخب

اطلاعیه ها


یادداشت ها و مقالات

گزارش تصویری

آخرین بروزرسانی : 16:30 شنبه 16 آذر 1398


ارتباط با ما
دفتر تهران : خیابان سهروردی شمالی، خیابان توپچـی، پلاک 3، طبقه زیر همکف
تلفن : 88468018-021
فرودگاه بین المللی: کرج، مهرشهر، انتهای بلوار ارم، فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام
تلفن : 15 الی 33266011-026
اطلاعات پرواز : 33266185-026

5.3.5.0
V5.3.5.0