مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

اتصال منطقه ویژه پیام به راه آهن سراسری در اولویت دستور کار اجرایی است

اتصال منطقه ویژه پیام به  راه آهن سراسری در اولویت دستور کار اجرایی است.

 

اتصال منطقه ویژه پیام به  راه آهن سراسری در اولویت دستور کار اجرایی است

 به گزارش روابط عمومی دکتر زرندی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  در نشست هم اندیشی با تجار ،‌وارد و صادر کنندگان ، ترخیص کاران منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت: اجرای و وصل منطقه ویژه به را آهن سراسری در کاهش هزینه تمام شده کالاهای تولیدی ،  صادرات و واردات بسیار موثر است که  پیگیری های لازم برای اتصال منطقه ویژه پیام به راه آهن سراسری انجام گرفته که امید می رود با همکاری استانداری و سازمان راه آهن کشورمقدمات اجرای اتصال  راه آهن   به منطقه پیام  فراهم شود  .
دکتر زرندی در این نشست به تامین زیر ساختها برای توسعه فعالیتهای تجاری اشاره کرد و افزود : در سال گذشته حدود ۲۰ هزار متر مربع سوله برای انبار های مسقف ساخته شده است که هنوز هم برای رسیدن پیام به سطح مطلوب در این زمینه ،‌ ایجاد انبار مسقف ،‌هانکار ،‌و رو باز ، در دستور کار است که با  فراخوان شناسایی و انتخاب سرمایه گذار انجام گرفته  و کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با  مشارکت بخش خصوصی توسعه انبارها  ادامه خواهد داشت .
وی  در ادمه به فعالیت گمرگ منطقه ویژه اشاره و  بیان داشت : جهت هماهنگ کردن فعالیتهای مشترک منطقه و گمرک ،‌کار گروهی تشکیل شده که انتظار می رود مشتری مداری در آن اصل باشد و مشکلات تجار و سرمایه گذاران در منطقه  بصورت جدی بررسی و حل گردد.
مدیر عامل پیام  در این نشست از گمرک  مستقر درمجموعه  پیام خواست که با رویکرد و نگاه جدید،‌  با افزایش  نوع فعالیتهای وتجهیز امکانات  در پی گمرکی با ده برابر فعالیت باشندکه بتوانند در توسعه منطقه کمک و نقش افرینی کند .
در ابتداء  این نشست تجار  با طرح مشکلات و ارائه نقطه نظرات خود خواستار تسریع در فعالیتهای و افزایش امکانات  و همکاری بهتر و بیشتر گمرک شدند و سوالاتی را مطرح کردند  که مسئولین مربوطه،  پاسخگویی بودند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *