مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

استقبال سرمایه گذاران برای حضور در پیام

انجمن آژانس های مسافرتی و انجمن باغداران و صادرکنندگان میوه و تره بار  با مسوولان بازرگانی پیام رایزنی نمودند.

 

انجمن آژانس های مسافرتی و انجمن باغداران و صادرکنندگان میوه و تره بار  با مسوولان بازرگانی پیام رایزنی نمودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، منوچهر اتقیایی معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  اظهار داشت : با توجه به آمادگی پیام برای برقراری پروازهای مسافری در آینده ای نزدیک ، رایزنی برای جذب مسافر آغاز شده  و البرز با جمعیت زیادی که در خود جای داده قطعا ظرفیت خوبی برای جذب مسافر هوایی دارد.
اتقیایی یادآور شد : برقراری پروازهای مسافری از مهمترین موارد قابل مذاکره با هیات مدیره انجمن آژانس های مسافرتی بود. و در این مذاکره قرار شد هیات مدیره آژانس های مسافرتی  در خصوص برقراری پروازهای چارتر با شرکت های هواپیمایی وارد مذاکره شوند و برنامه ریزی کنند تا زمانی که زیرساخت های لازم فراهم شد بتوانیم در زمینه پروازهای مسافری به مقصد مشهد همکاری داشته باشیم.
اتقیایی خاطر نشان ساخت : بر اساس مطالعات مشاور، ظرفیت مسافر در پیام بیش از یک میلیون مسافر در سال دیده شده اگر زیرساخت های لازم را از لحاظ امکانات دسترسی خارج از فرودگاه فراهم شود قطعا می توانیم تحول بزرگی در حوزه فرودگاهی ایجاد کنیم.
جلسه با انجمن باغداران و فراورده های کشاورزی نیز از دیگر جلساتی بود که در مجتمع خدماتی پیام برگزار شد که در خصوص صادرات میوه مذاکره صورت گرفت و قرار شد با بازرگانی فرودگاه برنامه زمانبندی محصولات کشاورزی را پیگیری کنند تا بتوانیم با انجام صادرات میوه در خصوص پروازهای کارگو نقش بیشتری داشته باشیم . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *