مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶

اطلاع رسانی و تبلیغات و حضور در نمایشگاه ها موثرترین روش معرفی منطقه ویژه اقتصادی پیام

 اولین جلسه هم اندیشی  بررسی نقش تبلیغات در معرفی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور علیخانی  معاون منطقه ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران کل برگزار شد.

اولین جلسه هم اندیشی  بررسی نقش تبلیغات در معرفی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور علیخانی  معاون منطقه ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران کل برگزار شد.

در این نشست ابتدا علیخانی ضمن اشاره به اهمیت جایگاه اطلاع رسانی و تبلیغات در پیشبرد اهداف و برناهه های آتی شرکت ، لزوم توجه به نمایشگاه های داخلی و خارجی را یکی از اهداف دائمی منطقه دانست و حضور موثر و با برنامه را از مهمترین موضوعات جهت معرفی توانمندیها و پتانسیلهای فراوان شرکت برشمرد .

در ادامه این جلسه  سوداگر مشاور رسانه ای و روابط عمومی مدیر عامل با اشاره به نقش موثر کمپین اطلاع رسانی لزوم پیش بینی بسته های مربوط و لینک  های خبری با استفاده از فضای مجازی و همزمان با حضور رسانه های مکتوب دیداری و شنیداری و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی را یکی از ابزار مهم و موثر جهت بازنشر فعالیت ها ، امکانات و شناساندن افق چشم انداز برنامه های پیش رو پیام دانست و اشاره نمود : در بحث نمایشگاه ها باید به دوحوزه توجه ویژه نمود اول : بحث غرفه آرایی و دیزاین متناسب با شان و فعالیت های شرکت و دوم: اقلام و مواردی که میتواند در شناساندن شرکت موثر باشد نظیر کاتالوگ و برشور ها ، فیلم و تیز های تبلیغاتی ، بسته های پیشنهادی کاری و هدایا نیز که باید درهر یک از موارد با استفاده تیم کارشناسی بهترین ها تهیه و انتخاب شود .

در این جلسه که با حضور آقایان عقاب نشین مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری  واعظی پور مدیر امور گمرکی و ترانزیت کالا ، شیخ الاسلام  معاون مدیر کل هاب پستی و شرکت بین المللی سینا برگزار گردید نماینده شرکت بین المللی سینا مجری نمایشگاه های داخلی و خارجی که بعنوان مهمان در این جلسه حضور داشت دیدگاه ها و تجربیات خود را در حوزه برگزاری نمایشگاه ارائه و اعلام نمود بسته پیشنهادی تبلیغاتی در این حوزه را تا یک ماه آینده تقدیم کارگروه خواهد کرد .

در پایان این جلسه مقرر گردید سوداگر مشاور رسانه ای و روابط عمومی مدیر عامل با تشکیل کارگروه ویژه نمایشگاه ها تمهیدات لازم را جهت تداوم این جلسات و جمع آوری نظرات همکاران شرکت در این حوزه فراهم آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *