مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۶

بازدید مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز از منطقه ویژه اقتصادی پیام

عباس مرادخانی ؛ مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز به منظور آشنایی با توانمندی ها و ظرفیت های اقتصادی و بررسی مشکلات ناشی از عدم صدور اسناد مالکیت از منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید به عمل آورد .

 

عباس مرادخانی ؛ مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز به منظور آشنایی با توانمندی ها و ظرفیت های اقتصادی و بررسی مشکلات ناشی از عدم صدور اسناد مالکیت از منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید به عمل آورد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، عباس مرادخانی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز ضمن انجام بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و بخش فرودگاهی درجریان ابعاد مختلف تعرض و تداخل اشخاص حقیقی و حقوقی به اراضی تحت تصرف شرکت و مشکلات حقوقی در واگذاری اراضی به متقاضیان سرمایه گذاران بدلیل عدم مالکیت  در شرکت  خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام قرار گرفت .

پس از این بازدید در  نشست هم اندیشی دکتر زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام و معاونین و کارشناسان مرتبط با ایشان موضوع  رفع موانع صدور سند مالکیت ،  مساعدت و تسریع مجموعه اداره کل ثبت اسناد و املاک در صدور اسناد مالکیت بنام شرکت خدمات هوایی پیام با توجه به مستندات قانونی از جمله ماده ۲۳ و بند ب ماده ۱۵ قانون   مورد طرح و بررسی قرار گرفت .

در ادامه جلسه  آقای حیدری عضو هیئت مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با ارائه قابلیتهای منطقه ویژه اقتصادی و فروگاه پیام  مهمترین دستاورد هاو امتیازات و طرح های در دست اقدام  مناطق اقتصادی و فرودگاهی را برشمرد .  

یزدان پناه رئیس اداره املاک نیز  دیگر سخنران این جلسه بود که ضمن برشمردن شرح  وظایف قانونی  اداره کل اسناد و املاک در خصوص مناطق ویژه اقتصادی ، خواستار مساعدت و تسریع در جهت اجرای مفاد قانونی مربوط به اداره ثبت  گردید .

در این جلسه مدیر کل ثبت اسناد و املاک ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه پیام و آشنایی با توانمندی های اقتصادی  و فرودگاهی و سرمایه گذاری در حوزه ict   خواستار تشکیل کارگروه ویژه در سطح مدیران کل مجموعه های استانی مرتبط با اراضی و املاک موصوف شده و احصاء کل پلاک تحت تصرف شرکت خدمات هوایی پیام جهت ثبت آن در بانک کاداستر استان  بمنظور جلوگیری از تالی فاسد و تعرض به اراضی شرکت  و مقدمات تفکیک و صدور سند مالکیت حسب درخواست شرکت خدمات هوایی پیام را خواستار گردید .

در پایان این جلسه با توجه به اقدامات به عمل آمده تا این مرحله ، مقرر گردید ، طی  مکاتبه ای شرح حال پیگیری های صورت پذیرفته  و  ایرادات و اشکالات موجود بصورت مکتوب به مدیر کل ثبت ارسال تا اقدا مات قانونی لازم در اسرع وقت صورت پذیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *