مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازدید هیات متقاضی سرمایه گذاری اقتصادی ترکیه ای از منطقه ویژه اقتصادی پیام

  هیات متقاضی  سرمایه گذاری اقتصادی ترکیه ای درمنطقه ویژه اقتصادی پیام حضور پیدا کرد . 

 

  هیات متقاضی  سرمایه گذاری اقتصادی ترکیه ای درمنطقه ویژه اقتصادی پیام حضور پیدا کرد . 

رئیس انجمن همکاری ایران و ترکیه در راس یک هیات ۸ نفره  از سرمایه گذاران و تولید کنندگان کشورترکیه شامل : مدیر هتل های زنجیره ای ویونا ، نماینده شرکت ایزول ،  مدیر عامل شرکت نوین پارس و نماینده شرکت پاریش تن  از منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید  و از نزدیک در جریان فعالیت های اقتصادی این منطقه قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی این هیات اقتصادی ترکیه ای پیرو  هماهنگی رئیس انجمن همکاری ایران و ترکیه با معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام، عصر روز سه شنبه در نشست با اعضای هیات مدیره و مدیران منطقه ویژه اقتصادی پیام در رابطه با مباحث سرمایه گذاری خارجی در حوزه  تامین زیر ساخت های هتل ، سوله و همچنین حضور شرکت های ترکیه ای برای تولید مواد غذایی در منطقه ویژه اقتصادی به بحث  تبادل و نظر پرداختند .

در این نشست  هدایت حاتمی عضو هیات مدیره منطقه با اشاره به اشتراکات  فرهنگی و اقتصادی بین ایران و ترکیه ، وجود ارتباط نزدیک بین دو کشور را عامل مهمی در رشد و توسعه روابط و مناسبات اقتصادی دانست .

وی همچنین  افزود : هم اکنون در حوزه های  سر مایه گذاری غذایی ، یو پی وی سی ، چاپ و… با سرمایه گذاران ترکیه ای همکاری بسیار خوبی داریم .

عضو هیات مدیره پیام، انرژی ارزان و نیروی  انسانی ماهر و مشوق های سرمایه گذاری خارجی را  از مزیت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه  بر شمرد.

مناطق ویژه با هدف تسهیل در فرایند های سرمایه گذاری با قوانین متفاوت و آسان در ایران فعالیت داشته و در این میان منطقه ویژه پیام به جهت وجود مزیت های قانونی و منطقه ای نظیر نزدیکی  به  پایتخت بستر مناسبی برای سرمایه گذا خارجی محسوب میگردد.

لازم به ذکر است که در پایان این نشست مقرر گردید درآینده ای  نزدیک جلسه دیگری در خصوص نحوه مشارکت و سرمایه گذاری  بین طرفین برگزار گردد .  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *