مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۶

بازدید ۵ هیات خارجی سرمایه گذاری در یک ماه اخیر از منطقه ویژه اقتصادی پیام

در یک ماه اخیر  ۵ هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری  منطقه ویژه اقتصادی پیام از این شرکت  بازدید کرده اند.

 

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری  منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در یک ماه اخیر  ۵ هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری  منطقه ویژه اقتصادی پیام از این شرکت  بازدید کرده اند.

حمیدرضا عقاب نشین با بیان این مطلب که این هیات ها  از کشورهای چین، آفریقا، ترکیه و نیجریه بوده اند افزود : منطقه ویژه اقتصادی پیام با توجه به امتیازات فراوان آن قابلیت تبدیل شدن به یکی از پر جاذبه ترین مناطق اقتصادی و تجاری ایران را دارد .
وی همچنین اضافه کرد: این بازدیدها به تقویت همکاری های اقتصادی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی منجر شده و زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را نیز در منطقه ویژه اقتصادی پیام فراهم می کند.

عقاب نشین ، سرمایه گذاری را مقدمه و زیربنای اشتغال خواند و خاطرنشان کرد:  منطقه ویژه  خود را مکلف به فراهم کردن بسترهای مناسب در جهت جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی می داند و بهبود فضای کسب و کار و تسهیل قوانین و مقررات منطقه ویژه را  از برنامه های مهم در این مجموعه  دانست .

ایشان خاطر نشان کرد : تاکنون سرمایه گذارانی از کشورهای  ترکیه ،  ایتالیا  ، فرانسه و انگلستان  در منطقه ویژه اقتصادی پیام  اقدام به سرمایه گذاری نموده اند .
لازم به ذکر است که در منطقه ویژه اقتصادی پیام  ۹۳  شرکت تولیدی و خدماتی مشغول فعالیت بوده و این در حالی است که هر روز بر متقاضیان سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این منطقه افزوده میگردد .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *