مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

بررسی جنبه های همکاری پیام و پلیس

با آغاز فعالیت فرودگاه در بخش مسافربری به همکاری بیشتر نیروی انتظامی احتیاج خواهد بود

با آغاز فعالیت فرودگاه در بخش مسافربری به همکاری بیشتر نیروی انتظامی احتیاج خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اعلام این مطلب افزود با توجه به طرح توسعه و اهداف ۲۰ گانه ای که برای منطقه تعریف شده  در دیداری که در محل فرماندهی انتظامی استان البرز با سردار محمدیان داشتم از وی دعوت نمودم تا به جهت آشنایی با مجموعه پیام در این مجموعه حضور پیدا کنند.
دکتر زرندی در ادامه افزود: قطعا با آغاز فعالیت فرودگاه در بخش مسافربری به همکاری بیشتر نیروی انتظامی احتیاج خواهد بود و در این دیدار ابعاد مختلف این همکاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام یادآور شد : در حال حاضر نیز یگانی از نیروی انتظامی در منطقه پیام مستقر هستند و این حضور فرصتی است تا جنبه های مختلف همکاری بیشتر پیام و پلیس مورد بررسی قرار گیرد.
دکتر سعید زرندی اذعان نمود: شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام نه تنها در میان مردم بلکه در میان مسوولان نیز ناشناخته است و در این حضور سعی داریم تا کارکردهای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام را معرفی نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *