مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶

برگزاری بیش از ۷ هزار و ۶۸۰ نفر ساعت دوره آموزشی در نیمه دوم سال ۹۶

مدیر کل دفتر فناوری و تحول اداری از برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  طی ۳ ماهه اول نیمه دوم سال ۹۶ خبر داد.

مدیر کل دفتر فناوری و تحول اداری از برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  طی ۳ ماهه اول نیمه دوم سال ۹۶ خبر داد.

خداداد مرادی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به برگزاری ۷هزار و ۶۸۰ نفر ساعت دوره آموزشی در نیمه دوم  سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: از این میزان، ۴ هزار و ۵۷۸ نفر ساعت مربوط به دوره های عمومی، و ۳ هزار و ۱۰۲ نفر ساعت نیز مربوط به دوره های تخصصی است.

وی افزود: طی ۶ ماه دوم سال جاری در مجموع تا کنون  ۲۹ دوره آموزشی بصورت حضوری و غیر حضوری  برای کارکنان عملیاتی و ستادی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

مدیر کل دفتر فناوری و تحول اداری در تشریح دوره های برگزار شده گفت:  با توجه به طراحی و تدوین برنامه های توسعه ای بیست گانه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دوره استراتژیک برنامه ریزی و کنترل پروژه در سطوح  مدیران ارشد ، میانی و پایه و کارمندان برگزار شد .

مرادی در ادامه به موضوع اثر بخشی دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه اشاره کرد و افزود :  امیدورایم برگزاری دوره‌های آموزشی باعث افزایش دانش و توانمندی کارکنان و به‌تبع آن افزایش بهره‌وری در سازمان شود.
وی افزود: برگزاری دوره های غیرتخصصی همانند ارتقاء سلامت اداری ، حقوق شهروندی ، مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک ، شبکه و امنیت اطلاعات ، و مهارت های سازمانی فناوری اطلاعات را می توان به عنوان دیگر اقدامات اداره آموزش برشمرد.
وی با اشاره به توسعه ارتباطات بین صنعت و دانشگاه، به ویژه دانشگاه‌های وابسته به وزارت ارتباطات  اظهار داشت : توسعه این ارتباطات موجب می‌شود علم حاصل از مجموعه دانشگاه در مهم‌ترین مکان خود یعنی صنعت به مصرف رسیده و استمرار این روابط می‌تواند منجر به اصلاح ساختارها و زیرساخت‌های موجود، توسعه بخش ict  و دستیابی به بازارهای رقابتی ویژه‌ای شود که به سود مجموعه پیام خواهد بود.
به گفته وی، از اساسی ترین فعالیت های حوزه آموزش طی نیمسال دوم سال ۱۳۹۶ می توان به طراحی ساختار ومقرراتی که در شورای اداری مدیران به تصویب رسیده  اشاره کرد که تا پیش از این به صورت جامع وجود نداشت، اشاره کرد.
مدیر کل دفتر فناوری و تحول اداری شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، همچنین از ارائه تقویم آموزشی نیمسال اول در سال ۱۳۹۷ جهت کارکنان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *