مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷

برگزاری جلسه ستاد عملیات زمستانی در فرودگاه پیام

جلسه ستاد عملیات زمستانی فرودگاه پیام امروز ۲۶ آذر در محل سالن ترمینال مسافری با […]

جلسه ستاد عملیات زمستانی فرودگاه پیام امروز ۲۶ آذر در محل سالن ترمینال مسافری با حضور علی کاملی مدیرکل عملیات فرودگاهی و معاونین اداره کل اداری و پشتیبانی ، ایمنی و آتش نشانی ، عملیات فرودگاهی ، سرپرست واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی و مدیران حوزه های مختلف فرودگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جلسه بر آمادگی تمامی ادارات و حوزه ها جهت مواجهه با هرگونه حوادث غیرمترقبه احتمالی با توجه به فصل بارش برف و سرمای هوا تاکید شد.

علی کاملی مدیر کل عملیات فرودگاهی در ابتدای جلسه با اشاره به آمادگی کامل نیروها و امکانات و اقدامات پیشگیرانه انجام شده جهت ارتقاء سطح آمادگی پرسنل گفت: هدف از این نشست هماهنگی و مروری بر شرح وظایف تمامی حوزه های اجرایی فرودگاه می باشد و همه ساله با آغاز فصل سرما و نزول بارش های آسمانی، لزوم حفظ آمادگی کامل و تجهیز امکانات بمنظور مواجهه با فصل زمستان و سرمای هوا و ارائه خدمات شایسته بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی گفت: تجهیزات برف روبی مندرج در AIP آماده بوده و سایر الزامات نیز تهیه گردیده و وظایف اعضاء کمیته عملیات زمستانی مشخص شده است.

کاملی افزود : اولویت های برف روبی مناطق پروازی مشخص و مقرر گردید برف روبی ایر ساید در اولویت بوده و سپس در سایر مناطق فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی عملیات زمستانی انجام پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *