مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام خبرداد:

بهبود وضعیت تامین برق در منطقه ویژه اقتصادی پیام

محمدرضا واعظی پور معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام از بهبود وضعیت تامین برق و رفع برخی مشکلات سرمایه گزاران در پیام در خصوص تامین برق خبر داد.

محمدرضا واعظی پور معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام از بهبود وضعیت تامین برق و رفع برخی مشکلات سرمایه گزاران در پیام در خصوص تامین برق خبر داد.

?به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، محمدرضا واعظی پور با اعلام این خبر به خبرنگار روابط عمومی گفت: در روزهای گذشته جلسه مشترکی با آقای حاجی رضا تیموری مدیرعامل توزیع نیروی برق استان تهران برگزار کردیم و در آن جلسه ضمن معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه پیام، نقشه راه و آینده پیام را برای ایشان ترسیم نمودیم و به مشکل تامین برق در منطقه و نیازهای آینده منطقه اشاره کردیم.

?واعظی پور افزود: با توجه به اینکه قرار است منطقه پیام به قطب دیتاسنتر کشور تبدیل شود در خصوص تامین برق منطقه ویژه به ظرفیت ۲۸۵ مگاوات در یک بازه ۲۰ ساله مذاکره شد و همچنین ۱۵۰ مگاوات جهت تامین برق قطب دیتا سنتر کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

?وی با تاکید بر موثر بودن جلسه گفت: در این جلسه مقرر گردید شرکت توانیر طی ارزیابی و بررسی هایی که در قالب طرح جامع پیام انجام می شود در فاز اول ۳۰ مگاوات برق منطقه ویژه اقتصادی را تامین کند و در فاز دوم امکانات و شرایط را برای تامین حداکثر ۴۰۰ مگاوات برق جهت طرح های توسعه ای آینده پیام در دستور کار قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *