مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

تاکید استاندار بر حل مشکلات پیام

کارگروه استانی بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تشکیل شد.

کارگروه استانی بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی پیام ، دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اعلام این مطلب افزود : در این کارگروه سه موضوع جابجایی سایت زباله، دیوارکشی اطراف فرودگاه و سند اراضی مورد بررسی گرفت.
وی افزود : مدیریت زباله در حلقه دره به صورت سنتی و دفن آن در اراضی فرودگاه پیام نه تنها از لحاظ زیست محیطی آسیب های جدی به محیط زیست و منابع زیرزمینی می زند بلکه یکی از عوامل تهدید کننده پروازهای مسافربری است و انتشار بوی نامطلوب حاصل از دفن زباله چهره نازیبایی به فرودگاه پیام داده به نحوی که به محض پیاده شدن مسافران از هواپیما و استشمام بوی نامطبوع خاطره خوبی از پرواز به البرز نخواهند داشت.
زرندی دیوار کشی اطراف فرودگاه را موضوع دیگر این جلسه ذکر نمود و گفت : به دلیل ادعای بعضی از افراد محلی دیوار کشی اطراف فرودگاه به کندی پیش می رود هر چند بر اساس مستندات بعضی از افراد مدعی مالکیت زمین های اطراف فرودگاه در سال های گذشته از این بابت مبالغی دریافت کرده اند با این حال با ادعاهای واهی مانع از پیشرفت کار می شوند . تعیین تکلیف سند اراضی فرودگاه از دیگر موضوعات جلسه بود که استاندار و معاونان استانداری بر تسریع در سه موضوع یاد شده تاکید نمودند.
لازم به ذکر است در این کارگروه علاوه بر استاندار مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، حفظ محیط زیست، منابع طبیعی ، راه و شهرسازی و شهرداران اطراف محدوده پیام حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *