مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۷

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در بازدید از فرودگاه پیام:

تجهیزات فرودگاه پیام نیازمندیهای عملیاتی پروازها را به خوبی تامین می کند

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران صبح امروز از فرودگاه بین المللی […]

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران صبح امروز از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی پیام، وی در بازدید از فرودگاه پیام در گفتگو با خبرنگار پیام نیوز گفت: خوشبختانه با اقدامات خوب و تلاش‌هایی که صورت گرفته فرودگاه پیام از قابلیت ها و توانمندی های خوبی برخوردار است و با بسیاری از فرودگاه هایی که در کشور فعال هستند و به شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی سرویس می‌دهند تفاوت چندانی ندارد.

اسعدی سامانی تاکید کرد: فرودگاه پیام در بسیاری از زمینه ها حتی از فرودگاه های دیگری که در کشور در حوزه پروازی سرویس می‌دهند قابلیت ها و توانمندی های بیشتری را دارد.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران گفت: فرودگاه پیام به لحاظ نزدیکی به تهران می تواند بخشی از سر ریز پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران را پاسخگو باشد و به دلیل اینکه در نزدیکی استان های قزوین و زنجان قرار دارد می‌تواند قابلیت‌های خوبی برای ارائه پرواز های مورد نیاز مسافرین این استان ها را ارائه نماید.

اسعدی سامانی گفت: بخش عمده ای از مسافرینی که در حال حاضر از فرودگاه مهرآباد پروازهای خود را انجام می دهند از استان‌های قزوین زنجان و البرز به فرودگاه مهرآباد مراجعه می‌کنند و راه اندازی بخش مسافری فرودگاه پیام میتواند بسیاری از ترددها را کاهش‌ ، تقاضاهایی که در این استان وجود دارد را پاسخگو باشد.
اسعدی سامانی در خصوص تجهیزات ناوبری فرودگاه پیام گفت: تجهیزاتی که در فرودگاه پیام وجود دارد برای نشست و برخاست، نیازمندیهای عملیاتی پروازها را به خوبی تامین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *