مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی پیام

جلسه تخصصی بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد

جلسه تخصصی بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی  شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ،حمیدرضا عقاب نشین  مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام هدف از برگزاری این جلسه را بررسی موانع و رسیدگی به مشکلات شرکتهای سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی عنوان نمود .

در این نشست  مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  اظهار داشت :  در این جلسات مسائل و مشکلات احتمالی سرمایه گذاران در رابطه با صدور مجوزهای بهره برداری از صنایع مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم برای حل مسائل و مشکلات سرمایه گذاران انجام خواهد شد.

عقاب نشین به نقش حمایتی دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود :  منطقه ویژه اقتصادی پیام ظرفیت ها و پتانسیل بسیار بالایی دارد و با توجه به وجود رقابت در جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی  در بین مناطق ویژه اقتصادی ، همه دستگاههای اجرایی باید جهت  تسهیل فرآیند سرمایه گذاری خارجی در  منطقه ویزه اقتصادی بکوشند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود گفت : سرمایه گذاران میتوانند برای طرح مشکلات و موانع احتمالی با انتخاب یک تشکل صنفی در جهت تعاملات دوسویه و رفع نیاز های منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی همکاری نمایند .

در ادامه این جلسه محمود سوداگر مشاور مدیر عامل در امور رسانه و روابط عمومی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این گونه جلسات ، با اشاره به مسائل و مشکلات مطروحه سرمایه گذاران  تسریع در رسیدگی  ، بررسی و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران  را  از مهم ترین مسائل و اهداف مدیران شرکت بر شمرد .

وی در ادامه با اشاره به تصمیم ایجاد نمایشگاه دائمی  محصولات و خدمات صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود : از همه سرمایه گذاران خواستاریم برای ایجاد این نمایشگاه که در طول بلوار شرکت جانمایی میگردد همکاری و هماهنگی لازم را داشته تا بتوانیم به نحو شایسته تولیدات و محصولات صنایع مستقر در منطقه را در معرض دید  عموم مراجعه کنندگان قرار دهیم .

ایشان معرفی و حضور نمایندگان آشنا به مسائل اطلاع رسانی و روابط عمومی شرکتها را در اتاق فکر روابط عمومی شرکت  بسیار مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد: با معرفی این نمایندگان شاهد تحول مثبت فرهنگی و هنری و رشد چشم گیر ارتباط با رسانه ها و صدا و سیما در شرکت باشیم .

شایان ذکر است: در این جلسه ضمن بررسی مشکلات تعدادی ازسرمایه گذارن نیز به بیان نقطه نظرت و پیشنهادات خود پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *