مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶

حمایت قضایی از توسعه پروژه های فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام

رئیس کل دادکستری استان البرز به همراه اعضای شورای قضایی استان به منظور آشنایی با ظرفیت ها و پتانسیلهای مجموعه پیام از این مجموعه بازدید به عمل آوردند.

رئیس کل دادکستری استان البرز به همراه اعضای شورای قضایی استان به منظور آشنایی با ظرفیت ها و پتانسیلهای مجموعه پیام از این مجموعه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام در این بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز و هیئت همراه از نزدیک در جریان روند فعالیت ناحیه صنعتی و فررودگاه بین المللی قرار گرفتند و از ۳ کارخانه با سرمایه گذاری خارجی در منطقه بازدید به عمل آمد . پس از انجام بازدید ، احمد فاظلیان رئیس کل دادگستری استان البرز و هیئت همراه به همراه دکتر زرندی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام با حضور در محل سالن کنفرانس مرکز تجاری بین المللی پیام به بحث و تبادل نظر پرداختند . در این نشست مهندس حاتمی به معرفی فرودگاه پیام و تشریح برنامه های توسعه ای بیست گانه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام پرداخت و تاکید شد این منطقه آماده تحول جدی در ایجاد اشتغال است و به زودی فراخوان های ملی و بین المللی جهت جذب سرمایه گذاران انتشار خواهد یافت که این موضوع ضرورت آمادگی قضایی جهت جذب سرمایه گذارای های بین المللی را دو چندان میکند . در ادامه رئیس کل دادگستری استان البرز افزود : موقعیت جغرافیایی مجموعه پیام به لحاظ همجواری با تهران و قرارگرفتن در مسیرهای بسیاری از استان های بزرگ کشور و دسترسی به نیروهای متخصص ، ممتاز است با این ویژگی ها نقش منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام ملی و فراملی است . فاضلیان ضمن تشکر از روند پروژه های در حال انجام در شرکت تاکید کرد نقش مهمی که منطقه ویژه اقتصادی می‌تواند در راستای جذب سرمایه‌گذار داشته باشد، بی‌شک باید مورد ‌توجه ویژه قرار گیردو دولت با حمایت خود این مجموعه باید زیر ساخت های مورد نیاز سرمایه گذاران داخلی و خارجی را فراهم کند . ایشان ضمن اشاره به توسعه اشتغال در استان اشاره کرد و افزود : اگر اشتغال در استان رونق پیدا کند سطح بزهکاری پایین خواهد آمد و خوشبختانه منطقه ویژه اقتصادی درخصوص توسعه این امر مهم نقش بسزایی در استان داشته است . رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: دستگاه قضایی استان آمادگی این را دارد که با ایجاد فراهم کردن و ایجاد فضای امن کسب و کار توام با نشاط امید با همکاری مجموعه منطقه ویژه اقتصادی پیام گامی مثبت در جهت توسعه امر مهم اشتغال بر دارد . وی با اشاره به مشکلات حقوقی که در این مجموعه وجود دارد افزود : با توجه به مشکلات و موانع حقوقی که در این مجموعه وجود دارد دستگاه قضایی استان با تشکیل کارگروهی مقدمات رفع مشکلات و ارتقا امنیت سرمایه گذاری در پیام را فراهم نماید . حل مشکلات محیط زیستی و حل مشکلات اراضی منطقه در اولویت موضوعات کارگروه قرار خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *