مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۷

حمایت مجلس و سازمان هواپیمایی از فرودگاه بین المللی پیام

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام […]

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به نقل از خبرگزاری مهر ، محمدرضا رضایی کوچی ظهر شنبه در جریان بازدید از فرودگاه فتح و فرودگاه بین المللی پیام که با حضور مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها برگزار شد، گفت: با توجه به بررسی های انجام شده تقریباً تمام هواپیماهای بزرگ کشوری می توانند در فرودگاه بین المللی پیام بنشینند.

وی اضافه کرد: ازلحاظ کیفیت باند، ترمینال ها و دیگر مسائل فنی این فرودگاه ظرفیت های بالایی دارد، طبیعی است که این فرودگاه ازلحاظ پدافند غیرعامل و اقتصاد مقاومتی کمک زیادی به اقتصاد کشور می کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتقادداریم همه نیازها و امکانات پروازها در اینجا مهیاست و سازمان هواپیمایی کشور نیز درخواست حمایت جدی از تقویت این فرودگاه به عنوان فرودگاه مسافربری دارد .

رضایی کوچی افزود: در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز اعتقادداریم که باید از فرودگاه پیام حمایت کنیم. بسیاری از پروازها در ترافیک فرودگاه مهرآباد معطل می شوند و باید از این فرودگاه با توجه به سرمایه گذاری سنگینی که انجام شده، حمایت شود .

وی در بخش دیگری به سانحه سقوط هواپیمایی بوئینگ ۷۰۷ ارتش در فرودگاه فتح اشاره کرد و گفت: در حال بررسی جعبه سیاه هستیم. آنچه در شرایط فعلی می توان گفت این است که خلبان به هر دلیلی باند پیام و فتح را اشتباه گرفته ولی قبل از شنیدن اطلاعات جعبه سیاه نمی توان نظری در این مورد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *