مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

عضو هیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد

حمایت منطقی از صنعتگران حوزه دانش بنیان IT و ICT در پیام

پیام با تابلوی صنایع دانش بنیان،IT و ICT در حال معرفی خود می باشد برای موفقیت در این صنایع بنا داریم از تجارب بخش خصوصی به بهترین وجه ممکن استفاده ببریم.

پیام با تابلوی صنایع دانش بنیان،IT و ICT در حال معرفی خود می باشد برای موفقیت در این صنایع بنا داریم از تجارب بخش خصوصی به بهترین وجه ممکن استفاده ببریم.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر هدایت حاتمی عضوهیات مدیره این شرکت در جمع اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اظهار داشت : در گفت وشنودی که بین مسوولان پیام و جمع حاضر شکل گرفت بعضی از حضار به فقدان وجود زیرساخت های لازم در پیام اشاره نمودند که باید یادآور شوم دز این زمینه اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و در سال ۹۶ در این زمینه مجوزهای لازم اخذ گردیده است.
حاتمی افزود موضوع واگذاری زمین از دیگر موضوعات مورد اشاره جمع حاضر بود که باید گفت: در این خصوص در حوزه صنایع IT و ICT و دانش بنیان پیشنهادات لازم ارائه شده مجوز های لازم اخذ شده و در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.
عضو هیات مدیره پیام خاطر نشان ساخت : در دو سال گذشته تلاش هیات مدیره جدید این بوده که با زون بندی مناسب و نگاه کلاستری دغدغه فعالان صنایع دانش بنیان،IT و ICT را پوشش دهیم جمع حاضر در حوزه کاری خود از قطعا حرف های زیادی برای گفتن دارند و علاوه بر واردات در تولید نیز دستی بر آتش دارند به نظر می رسد پیام می تواند در طراحی و اجرا از جمع حاضر مشاوره های خوبی دریافت نماید.
دکتر حاتمی با اشاره به تجارب کشورهای توسعه یافته و صاحب برند در یک یا چند صنعت خاص اظهار داشت : وقتی روند رو به رشد بعضی از کشورها و برجسته شدن آنها را در یک برند می بینیم متوجه می شویم که آنها نیز این مسیر گرفتن مشاوره از بخش خصوصی را طی کرده اند و ما نیز قطعا برنامه ریزی کرده ایم که تا با استفاده از نظرات و مشاوران بخش خصوصی بتوانیم در این راستا نقش آفرین باشیم.
هدایت حاتمی در ادامه به طراحی های جدید در پیام اشاره نمود و گفت : در چشم اندازی که برای طراحی هایی واحدهای صنعتی پیام در نظر گرفتیم مدل آپارتمانی نیز مد نظر ما می باشد به عبارتی امسال ساخت سوله به معنای جاری آن را ممنوع کردیم و به سمتی رفته ایم تا صنایعی که قابلیت فعالیت در آپارتمان را دارند در این فضاهای آپارتمانی مستقر شوند .
وی افزود : با تدوین طرح جامع و طرح تفصیلی، قطعا پیام یکی از جذابترین مناطق جهت سرمایه گذاری در حوزه IT و ICT و دانش بنیان می تواند باشد و کمتر جایی وجود دارد که با این جسارت برای فعالیت ومیزبانی از بخش خصوصی در صنایع مورد اشاره اعلام آمادگی نماید.
دکتر هدایت حاتمی عضوهیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در جمع اعضای سازمان نظام صنفی یارانه ای کشور اذعان نمود : در جهت حمایت معقول و منطقی از تولید بومی تولید کنندگان صنایع دانش بنیان، IT و ICT برای اولین بار در ردیف های اعتباری وزارت ارتباطات وفناوری پیشنهاداتی گنجانده شده که انشاءالله در آینده ای نزدیک خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *