مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

دکتر ستاری از فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کرد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان ظهر امروز از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان ظهر امروز از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی  فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، ظهر امروز دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به همراه دکتر نجفی استاندار البرز با حضور در مجموعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از بخشهای صنعتی شرکت های مستقر در منطقه ویزه اقتصادی پیام و حوزه فرودگاهی بازدید و با متخصصان و مدیران این مجموعه ها گفت وگو کرد.
در ابتدای  این بازدیددکتر ستاری  از مرکز تشخیص سرطان بازدید و با برخی همراهان بیماران سرطانی دراین مرکز دیدارو گفت وگو کرد.
شرکت ماکو فارما فردآور که در زمینه تولید کیسه های خون فعال است از دیگر مراکزی بود که توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بازدید شد. این مرکز با ظرفیت تولید ۱۰میلیون کیسه خون در سال که ۲٫۵میلیون کیسه مصرف داخلی ومابقی صادراتی است با اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر در فضایی با زیربنای هفت هزار مترمربع احداث شده است.
مرکز پت اسکن (مرکز تشخیص انواع سرطان ها) و مرکز تولید کیسه خون در منطقه ویژه اقتصادی پیام اکنون به صورت آزمایشی فعالیت دارند و به زودی فعالیت رسمی خود را آغاز می کنند.
مرکز تعمیر موتورهواپیما و تولید قطعات الکترونیکی خودرو از دیگر مجموعه هایی  بودند که توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در منطقه اقتصادی پیام مورد بازدید قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *