مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۷

در مراسم افتتاح متمرکز اورژانس هوایی

دکتر سعید زرندی از دهکده ۳۰ هکتاری سلامت پیام خبر داد

دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از اختصاص ۳۰ هکتار برای ایجاد دهکده سلامت در پیام خبر داد.

 


دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از اختصاص ۳۰ هکتار برای ایجاد دهکده سلامت در پیام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پیام ، دکتر سعید زرندی در مراسم متمرکز افتتاح اورژانس هوایی اظهار داشت : برای ما ارزشمند است که در چند روز گذشته برای دومین مرتبه میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم .

وی با اشاره به اهتمام پیام در مشارکت اورژانس هوایی  افزود، در دیداری که با دکتر کولیوند مدیر عامل اورژانس کشور داشتم پیشنهاد کمک پیام به اورژانس را مطرح کردم ، با هماهنگی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  دو فروند بالگرد که داشتیم در اختیار اورژانس کشور قرار دادیم و در مرحله بعد نیز پذیرای آواسلامت شدیم.

دکتر زرندی با اشاره به سیاست ها و ماموریت های جدید فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان ساخت،  با تغییر و تحولاتی که در پیام رخ داده، دو حوزه ict و تجهیزات پزشکی را اولویت های سرمایه گذاری در پیام مد نظر قرار داده ایم و پذیرای این صنایع برای سرمایه گذاری هستیم.
دکتر زرندی افزود با تدوین طرح جامع حدود ۳۰ هکتار برای دهکده سلامت در نظر گرفته ایم و آنچه در پیام در حال انجام است به عنوان زیر ساخت نمونه کشور مطرح می باشد و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه سلامت و ادوات پزشکی مطرح است و از همین تریبون از مسوولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای سرمایه گذاری در دهکده سلامت پیام دعوت به عمل می آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *