مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۷

دکتر سعید زرندی :

حس موفقیت در تک تک اعضاء باید جاری باشد

به مناسبت اعیاد شعبانیه و تولد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان از جانبازان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تجلیل به عمل آمد.

سعید زرندی

 

به مناسبت اعیاد شعبانیه و تولد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان از جانبازان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و امور بین الملل شرکت پیام ، دکتر سعید زرندی، مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و مناسبت های منتسب به این اعیاد اظهار داشت : در دین اسلام ماه رمضان با فضیلت ترین ماه می باشد و مسلمانان در ماه های رجب و شعبان خود را برای حضور در ماه پرفضیلت رمضان آماده می کنند .

زرندی افزود با نزدیک شدن به ماه رمضان ، ماه شعبان، فرصت خوبی جهت تزکیه روح و آماده سازی برای شب های قدر است. زیرا مناجات شعبانیه که مختص به این ایام است و بر اساس شباهت هایی که با دعای کمیل دارد منتسب به حضرت علی علیه السلام می باشد از نغز ترین و با عظمت ترین ادعیه شیعه می باشد به طوری که که در گفتار امام (ره) این دعا در کنار قرآن ، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه موجب فخر شیعه می باشد.

دکتر زرندی با اشاره به فرازهایی از مناجات شعبانیه و قرائت آن در جمع نمازگزاران پیام افزود : در فرازهایی از این دعا می خوانیم آن چیزهایی که فکر می کنیم رفع حجاب شده خود باعث گرفتاری و مانع رسیدن به خدا است که باید به این نکته توجه داشته باشیم و قدردان ایام شعبانیه که در آن قرار داریم باشیم.

زرندی در ادامه سخنانش به دستاوردهای شرکت پیام در سال ۹۶ اشاره کرد و اظهار داشت : خوشبختانه در سال ۹۶ موفقیت های خوبی به دست آمد و تقریبا به تمام اهدافی که برنامه ریزی کرده بودیم دست پیدا کردیم.

وی با اشاره به روزهای ابتدایی حضورش در پیام اشاره نمود و گفت : در روزهای ابتدایی وقتی به اهداف و برنامه های مد نظر اشاره می نمودم در داخل و خارج از شرکت عده ای آن اقدامات را دست نیافتنی می دانستند ولی خوشبختانه با برنامه ریزی که انجام شد به اهداف مان دست پیدا نمودیم به نحوی که اکنون همه منتظر قدم های بعدی پیام هستند.

دکتر زرندی تدوین طرح جامع و طرح تفصیلی شرکت، ثبت حد و مرز شرکت در کاداستر استان در آخرین روزهای سال ۹۶ را از مهمترین اقدامات انجام شده ذکر نمود و یادآور شد: در کنار این اقدامات اخذ مجوز احداث راه آهن در مجموعه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام را باید از برجسته ترین قدم های برداشته شده در پیام عنوان کرد و باید گفت: سال ۹۷ را باید سال همدلی در پیام برای به بار نشستن تمام پروژه هایی که در سال ۹۶ برنامه ریزی کرده ایم نامگذاری نماییم.

دکتر زرندی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد شرکتی موفق است که همه ارکانش با هم بدوند و حس موفقیت در تک تک افراد شرکت وجود داشته باشد و وقتی مجموعه ای به این نقطه رسید می توان به موفقیت در آن شرکت امیدوار بود و بنده به عنوان مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام این قابلیت را در این مجموعه می بینم که با این بینش شرکت پیام را به موفق ترین شرکت در جمهوری اسلامی ایران تبدیل نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *