مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دیدار اعضای هیئت مدیر و مدیران با پاسداران یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه پیام

 اعضای هیئت مدیر و مدیران با پاسداران یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه پیام دیدار کردند.

 

 اعضای هیئت مدیر و مدیران با پاسداران یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه پیام دیدار کردند.

در سالروز ولادت سید و سالار شهیدان و بزرگ پاسدار جهان اسلام ، اعضاء هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در مقر پاسداران یگان حفاظت هواپیمایی  فرودگاه ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به ایشان تبریک گفتند .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی آقایان حیدری ، نوش آبادی ، حاتمی ، غلامی و سوداگر اعضاء هیئت مدیره و مدیران به نمایندگی از مدیر عامل و سایر کارکنان بمناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت سید و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله حسین (ع) و روز پاسدار با حضور در محل یگان حفاظت هواپیمایی مستقر در فرودگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه روز پاسدار را به ایشان تبریک و تهنیت گفتند .

در این دیدار که با حضور حجت الاسلام و المسلمین شارلی و سرهنگ نظری فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه  برگزار گردید حاضرین ضمن بر شمردن فضیلت های سومین امام همام شعیان جهان حضرت امام حسین (ع) از ایثار و فداکاری پاسداران ، شهداو جانبازان دفاع مقدس تجلیل بعمل آوردند .

لازم به ذکر است که در حاشیه این نشست نحوه  تعامل سازنده و بیشتر میان شرکت و یگان حفاظت جهت ارتقاع سطح خدمات دهی به  مراجعه کنندگان  و شرکت های موجود در منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *