مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دیدار رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ازشرکت خدمات هوایی ومنطقه ویژه اقتصادی پیام

شرکت خدمات هوایی پیام برای استقرارشرکت های ICTو آزمایشگاه های سنجش کیفیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات  آمادگی کامل دارد.

 

شرکت خدمات هوایی پیام برای استقرارشرکت های ICTو آزمایشگاه های سنجش کیفیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات  آمادگی کامل دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام، دکتر سعید زرندی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از توانمندی های شرکت با اعلام این مطلب گفت: شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت رقابت با مناطق بزرگ اقتصادی همچون کیش را داشته و شکوفایی منطقه با حمایت های بخش دولتی و مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی قابل دستیابی است.
وی همچنین با اشاره به ۲۰ برنامه تدوین شده برای آینده شرکت اشاره نمودند که : در آینده نزدیک با عملیاتی شدن این برنامه ها شرایط مناسبی برای کلیه سرمایه گذاران اعم از داخلی و خارجی و تولید کنندگان و صادر کنندگان فراهم خواهد شد که نظیر
آن در کل مناطق ویژه اقتصادی کشور بی نظیر خواهد بود
ایشان با اشاره به اهمیت جذب شرکت های فعال حوزه ICT کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام بیان داشت: در فاز سوم منطقه ویژه اقتصادی پیام ۱۶ هکتار زمین برای استقرار شرکت های حوزه ICT در نظر گرفته شده است و زیرساخت های مورد نیازآن تکمیل و آماده واگذاری شده است.
دکتر زرندی با اشاره به توانمندی های وامتیازات ویزه گمرک مستقر در پیام اظهارداشت: این آمادگی وجود دارد تا پس از استقرار آزمایشگاه های حوزه فناوری ، کلیه واردات و صادرات کالا و خدمات فناوری اطلاعات ازاین منطقه صورت پذیرد.
دکتر سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نیز با اشاره به برنامه ها و ظرفیت های پیام ابراز کرد: بیش از یک سال است که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به دنبال موقعیت مناسبی برای ایجاد شهر ICT است اما امروز به این نتیجه رسیدیم که بهترین مکان برای ایجاد این فضا منطقه ویژه اقتصادی پیام است.
رئیس سازمان نظام صنفی کشور با اشاره به ضرورت ایجاد فضای مناسب برای فعالیت بخش خصوصی در پیام گفت: اگر رویکردها و برنامه هایی که ما امروز در پیام شاهد آن هستیم استمرار پیدا کند می توان بجای ۳۰ شرکت، ۳۰۰ شرکت توانمند بخش ICT کشور را در پیام مستقر کرد.
وی همچنین با اشاره به ضرورت انحصار زدایی از بخش آزمایشگاهی فناوری اطلاعات گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور آمادگی دارد در اسرع وقت نسبت به استقرار آزمایشگاه سنجش کیفیت خدمات و کالاهای فناوری اطلاعات در فرودگاه پیام اقدام کند تا روند صدور تاییدیه کالا که امروزه به یک معضل در بخش ICT تبدیل شده با سرعت بسیار بیشتری صورت پذیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *