مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

رایزنی فرودگاه پیام با شرکت AERO TECH فرانسه

  مدیر عامل و نمایندگان شرکت  AERO TECH  جهت همکاری دوجانبه در حوزه فرودگاهی ظهر روز […]

 

مدیر عامل و نمایندگان شرکت  AERO TECH  جهت همکاری دوجانبه در حوزه فرودگاهی ظهر روز دوشنبه با عضو هیئت مدیره پیام و مدیر کل عملیات فرودگاهی دیدار و گفت گو کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوای پیام در این دیدار مهندس حاتمی با اشاره به وجود زمینه و بستر مناسب  جهت سرمایه گذاری شرکت های  بین المللی در حوزه هوانوردی  در فرودگاه پیام افزود :  با توجه  به تهیه و تدوین برنامه های توسعه ای بیست گانه و برنامه های مطلوبی که در حوزه هوانوردی برنامه ریزی شده در آینده ای  نزدیک شاهد پیشرفت روز افزون این بخش خواهیم بود .

عضو هیئت مدیره پیام در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت : با توجه به مطالعات طرح جامع و همچنین چشم انداز و پیش بینی های صورت گرفته برای فعالیت های MRO فرودگاه پیام از سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این بخش استقبال می

کند و همچنین کلیه  امکانات و تاسیسات زیر ساختی و زیر بنایی موجود را برای فعالیت این نوع شرکت ها در اختیار آنها قرار میدهد .

در پایان جلسه مدیر عامل شرکت AERO TECH آقای فیلیپه گالاند اظهار داشت  :  طی مطالعات قبلی که از فرودگاه پیام  داشتند  این  فرودگاه را جهت  بیس  قرار دادن  فعالیت های آینده  خود شرکت بسیار مطلوب ارزیابی کریم .

لازم به ذکر است شرکت AERO TECH در زمینه آموزش تعمیر کاران هواپیما و همچنین خدمات رسانی تعمیراتی به کلیه ایر لاین هایی که دارای هواپیماهای ایر باس هستند فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *