مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۶

رونمایی از شرکت (سیستم ایران )در منطقه ویژه اقتصادی پیام

با حضور دکتر زرندی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه  اقتصادی پیام و جمعی از  مدیران و سرمایه گذاران ایتالیائی از شرکت سیستم ایران ( System Ceramics) رونمایی شد .

 

با حضور دکتر زرندی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه  اقتصادی پیام و جمعی از  مدیران و سرمایه گذاران ایتالیائی از شرکت سیستم ایران ( System Ceramics) رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این مراسم دکتر زرندی ضمن تشکر از سرمایه گذاران و شرکاء خارجی آنها منطقه ویژه اقتصادی پیام را بهشت سرمایه گذاران دانسته و بیان داشت: با امتیازات ویژه ای که در این منطقه نسبت به سایر مناطق اقتصادی وجود دارد بزودی شاهد شکوفایی هرچه بیشتر و استقبال چشم گیر سرمایه گذاران داخلی و خارجی در آن خواهیم بود .

وی همچنین ضمن تشکر از سرمایه گذاری خارجی این شرکت جهت حضور و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت :  امیدواریم با حضور سرمایه گذاران خارجی در منطقه ویژه شاهد رشد و شکوفایی تکنولوژی های جدید در این منطقه باشیم .

ایشان با ذکر این نکته که از سال ۱۹۶۰ به  بعد شعار آینده اقتصاد در جهان حرکت به سمت نو آوری بوده ،این نکته را الزامی دانست که ما برای  این که بتوانیم در اقتصاد  جهانی حضور داشته باشیم باید به سمت نو آوری برویم و منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان یکی از جذابترین مناطق ویژه اقتصادی  از حضور سرمایه گذاری داخلی و خارجی در زمینه  فناوری های نوین استقبال میکند

لازم به ذکر است که شعبه شرکت System Ceramics  که در ایران تحت عنوان System Iran در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی گردیده

یکی از شرکت های اصلی تولیدکننده ماشین آلات تولید کاشی، اعم از سیستم های تولید کاشی های سایز بزرگ، ماشین آلات چاپ دیجیتال، سیستم های سورتینگ  بوده ودفتر تولید و مونتاژ محصولات و ماشین آلات خود را برای اولین بار در ایران راه اندازی نموه است .

با افتتاح این پلنت، علاوه بر ایجاد انبار برای قطعات یدکی شرکت سیستم، شاهد مونتاژ ماشین آلات سفارشی در ایران خواهیم بود و در نتیجه زمان تحویل سفارش مشتریان سیستم در ایران بسیار کاهش خواهد یافت و این به معنی ارایه خدمات برتر به مشتریان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *