مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷

شرکت خدمات هوایی پیام به شبکه ملی اطلاعات متصل شد

با تلاش کارشناسان آی تی دفترتحول اداری و فنآوری اطلاعات ، ارتباط مستقیم با ” شبکه ملی اطلاعات NIX ” برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام ؛ با اتصال مستقیم این شرکت به GSB دسترسی به سامانه یکپارچه اطلاعات جامع شرکت های دولتی که با هدف جمع‌آوری، شفاف‌سازی و ساماندهی اطلاعات شرکت‌های دولتی طراحی و بر بستر گذرگاه خدمات دولت قابل دسترس می‌باشد، فراهم گردیده و از این پس ورود کلیه اطلاعات مربوط به شرکت‌ در سامانه مذکور امکان پذیر خواهد بود و ارائه اطلاعات به سایر دستگاه های اجرایی از این طریق انجام خواهد پذیرفت.

خداداد مرادی مدیرکل دفتر تحول اداری و فنآوری اطلاعات با اشاره به این مطلب افزود: از دیگر سامانه هایی که دسترسی آن با اتصال به این مرکز میسر گردیده “سامانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران” می باشد که کاربری آن در اختیار کارشناسان اداره کل امور مالی و ذیحسابی قرار گرفته و امکان دریافت آنی صورتحساب های درآمدی و پرداختی نزد بانک مرکزی را مهیا می سازد. ضمن اینکه استفاده از سامانه ثبت احوال از طریق مرکز ملی تبادل داده نیز در مرحله عقد تفاهم نامه با آن سازمان می‌باشد که در آینده نزدیک عملیاتی خواهد گردید.

وی گفت : مطابق بند ث ماده ۶۷ قانون برنامه ششم توسعه کلیه دستگاه های اجرایی ملزم به تبادل اطلاعات بین دستگاهی بر بستر شبکه ملی و صرفاً از طریق مرکز ملی تبادل اطلاعات( NIX) و با استانداردهای مصوب وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *