مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

ایجاد شهر فناوری‌های نوین در منطقه ویژه اقتصادی پیام

با توجه به برنامه های ۲۰ گانه توسعه  و اجرای همزمان طرح های برنامه ریزی شده در سال ۹۵ و سال ۹۶ تمرکز پیام بر صنایع هایتک ، ICT و IT  قرار گرفت  .

با توجه به برنامه های ۲۰ گانه توسعه  و اجرای همزمان طرح های برنامه ریزی شده در سال ۹۵ و سال ۹۶ تمرکز پیام بر صنایع هایتک ، ICT و IT  قرار گرفت  .به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام دکتر سعید زرندی مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در مراسم بهره برداری از کارخانه ماکوفارمافردآور گفت : با توجه به برنامه های ۲۰ گانه توسعه  و اجرای همزمان طرح های برنامه ریزی شده در سال ۹۵ و سال ۹۶ تمرکز پیام بر صنایع هایتک ، ICT و IT  قرار گرفت .

دکتر زرندی افزود حوزه تجهیزات پزشکی و دارویی اولویت دوم سرمایه گذاری در پیام بوده و بعد از آن تمرکز ما بر صنایعی است که در واردات و صادرات شرایط خاص دارند وی خاطر نشان ساخت :  بیش از ۳۰ الی ۳۵ سرمایه گذاری در خانواده بهداشت و درمان در پیام انجام شده و امکانات و زیر ساخت های لازم فراهم شده و هدف گذاری ۲۰ ساله برای رفتن به سمت شهر فرودگاهی و فناوری های نوین انجام داده ایم.

وی افزود : بدون شک با راه اندازی شهر فرودگاهی و فناوری‌های نوین در این منطقه جذب سرمایه‌گذار از سایر استان‌ها و حتی کشورهای دیگر با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  خاطر نشان ساخت : همه پروژه هایی که در پیام در حال برنامه ریزی و افتتاح است در جهت تحقق و راه اندازی شهر فرودگاهی و فناوری های نوین خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *