مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷

دکتر زرندی در بازدید از مرکز آموزش هوانوردی آسمان ایرانیان تاکید کرد:

ضرورت تلاش برای انتقال دانش و تکنولوژی آموزشی به روز دنیا

دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان با اقدامات و فعالیت های این مرکز از نزدیک آشنا شد.

دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان با اقدامات و فعالیت های این مرکز از نزدیک آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پیام، مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در نشستی که با مسوولان دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان داشت حوزه آموزشی این دانشگاه را ارزشمند عنوان نمود و افزود : حوزه آموزشی که در حال انجام آن هستید، در سطح کشور و استان ارزشمند است و به دلیل تخصصی بودن، می تواند برای کشور و پیام فرصت خوبی تلقی گردد.

وی از حضور دانشگاه و دانشجویان آسمان ایرانیان در پیام به عنوان یک فرصت یاد نمود و گفت : این مجاورت می تواند برای دو طرف مفید باشد و بنده به عنوان رییس پیام، دیدگاه مثبتی نسبت به دانشگاه و آموزش هایی که ارائه می دهد دارم.

دکتر سعید زرندی با تاکید بر استفاده از آخرین ابزار و اطلاعات علمی روز دنیا اظهار داشت: برای اینکه از سایرین تمایز داشته باشید پیشنهاد می کنم با شرکای خارجی نیز وارد همکاری و فعالیت شوید و در حوزه انتقال دانش روز فعالیت کنید.

دکتر زرندی حوزه MRO را یک صنعت با اهمیت برای پیام تلقی نمود و اظهار داشت : خدمات تعمیرات هواپیما MRO ، یک بخش کلیدی برای پیام محسوب می شود و هر چقدر فضای MRO را بتوانیم توسعه دهیم برای من ارزشمند است منتهی آنچه که در نظر و چشم انداز من می باشد با اقدامات فعلی بسیار متفاوت است.

وی افزود، در بازدیدهایی که از کشورهای خارجی در حوزه MRO داشتم با آنچه که ما در حال انجام آن هستیم تفاوت خیلی زیادی وجود دارد و پیشنهاد می کنم در این حوزه نیز شرکای خارجی جذب نمایید و انتقال تکنولوژی را از این مسیر دنبال نمایید.

دکتر زرندی افزود: اقداماتی که ما در این حوزه در حال انجام آن هستیم به نظرم لبه تکنولوژی محسوب می گردد و باید به MRO عمق بیشتری بدهیم .

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به علاقه مندی شرکت هایی که در حوزه MROفعال بوده اند برای فعالیت در ایران اشاره نمود و گفت: در سفرهایی که داشته ام کشورهای مختلف در حوزهMRO اعلام علاقمندی برای فعالیت در این حوزه داشته اند و بنده فکر می کنم که شما توانایی جذب این شرکت ها را برای شراکت و فعالیت دارید و از پتانسیل جوانی خود برای این حوزه استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *