آخرین دستاورد دکتر زرندی برای توسعه پیام

طرح الحاق فرودگاه پیام به ماده ۵۳ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه در کمیسیون عمران مجلس تصویب شد

دکتر سعید زرندی در آخرین روزهای فعالیت به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن حضور در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی موضوع الحاق فرودگاه پیام به ماده ۵۳ قانون احکام دائمی توسعه را پیگیری و با مساعدت نمایندگان مجلس این طرح به تصویب این کمیسیون رسید.

۱۲ آذر ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۸

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر زرندی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر گفت: با تصویب نهایی این طرح جایگاه فرودگاه پیام در صنعت هوانوردی کشور تثبیت و امکان جذب سرمایه گذاری و تبدیل شدن پیام به یک شرکت توسعه ای فراهم خواهد شد. همچنین شرکت پیام از این پس می‌تواند از درآمدهای خود برای توسعه زیرساخت‌های منطقه سرمایه گذاری کند.

دکتر زرندی با اشاره به مزیت‌های تصویب این طرح گفت: با تصویب نهایی این طرح در صحن علنی مجلس امکان اصلاح اساسنامه شرکت خدمات هوایی پیام از سوی مجلس شورای اسلامی به دولت واگذار خواهد شد که این امر باعث توسعه روز افزون منطقه پیام می گردد.

دکتر زرندی افزود: جا دارد از نمایندگان محترم کرج در مجلس شورای اسلامی که ضمن طراحی این طرح با دفاع منطقی و عالمانه خود امکان معرفی و توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام را فراهم کردند و همچنین از حمایت های ارزشمند جناب آقای دکتر عابدزاده ریاست محترم سازمان هواپیمایی کشوری صمیمانه تشکر نمایم.

ایان ذکر است دکتر زرندی به تازگی با حکم وزیر صنعت معدن و تجارت به سمت معاون طرح و برنامه این وزارت منصوب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *