مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۷

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری:

فرودگاه مسافربری پیام توسعه می‌یابد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۳٫۵ میلیون نفر می‌توانند از فرودگاه پیام استفاده کنند و […]

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۳٫۵ میلیون نفر می‌توانند از فرودگاه پیام استفاده کنند و فرودگاه مسافربری پیام گسترش و توسعه خواهد یافت چرا که امکانات خوبی برای پذیرش پرواز در این مجموعه وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام به نقل از خبرگزاری فارس، علی عابدزاده پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از فرودگاه پیام که با هدف بررسی علت حادثه سقوط هواپیما بوئینگ ۷۰۷ انجام شد، اظهار داشت: حمل و نقل هوایی موتور توسعه هوایی کشور به‌شمار می‌آید.

وی مساحت فرودگاه پیام را بیش از چهار هزار هکتار برشمرد و افزود: طول باند این مجموعه چهار کیلومتر است و به عبارتی بزرگترین هواپیماهای دنیا می‌توانند در این فرودگاه فرود بیایند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور در ادامه شرایط این فرودگاه را عالی خواند و افزود: امکانات ما در این مجموعه در حد بین‌المللی است همچنین پروازهای باری بین‌المللی نیز اینجا فرود آمده است که بیانگر عدم وجود هرگونه مشکل و معضل در این فرودگاه است.

عابدزاده با بیان اینکه سه و نیم میلیون نفر از مردم می‌توانند از این فرودگاه استفاده کنند، تصریح کرد: ارزیابی‌های لازم در این رابطه انجام شده است و به این نتیجه رسیده‌ایم که می‌توانیم آن را مسافربری کنیم.

وی یادآور شد: فرودگاه مسافربری پیام گسترش و توسعه خواهد یافت چرا که امکانات خوبی برای پذیرش پرواز در این مجموعه وجود دارد.

به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشور حفظ ایمنی و انجام پرواز رسالت ماست که طی چند سال اخیر هیچ معضلی در این رابطه وجود نداشته است.

 وی با تأکید بر اینکه وقوع حادثه و اتفاقات اخیر در ذات کاری ما وجود دارد، خاطرنشان کرد: مسؤولیت پرواز به عهده ارتش بوده است و بررسی این موضوع نیز در دستورکار قرار دارد.

عابدزاده خاطرنشان کرد: فرودگاه پیام کمکی به فرودگاه مهرآباد خواهد بود؛ باید از سرمایه‌گذاری خود درست استفاده کنیم تا شعار اقتصاد مقاومتی نیز محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *