فرودگاه پیام البرز آماده صادرات است

مدیرکل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی شرکت خدمات هوایی پیام البرز گفت: تجار و بازرگانان در صورت درخواست می توانند اقلام و کالاهای خود را از طریق فرودگاه بین المللی پیام صادر کنند.

۲۲ مهر ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۷

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، علی کاملی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این فرودگاه آماده است تا محصولات باغی و کشاورزی را به مقصد کشورهای آسیای میانه، روسیه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر کند.

وی اضافه کرد: شرکت های متقاضی در زمینه صادرات میوه و تره بار با هماهنگی با واحد بازرگانی فرودگاه بین المللی پیام، می توانند بارهای خود را از طریق پروازهای کارگو به کشورهای مقصد ارسال کنند.

کاملی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۴۳ تن کالا شامل گوشت گرم، بالگرد و بار همراه مسافر از طریق فرودگاه پیام وارد کشور شده است .
وی ادامه داد: در ادامه پروازهای کارگو ایران ایر در فرودگاه پیام، شنبه شب هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ حامل ۱۰۰ تن ارزاق عمومی برای تنظیم بازار وارد فرودگاه پیام شد.

کاملی گفت: نشست و برخاست هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به عنوان یکی از هواپیماهای فوق سنگین و پهن پیکر در هر فرودگاهی نیازمند وجود زیر ساخت های متعدد و دارا بودن امکانات گسترده است که نشان از ظرفیت بالای فرودگاه بین المللی پیام دارد.

وی ادامه داد: پروازهای کارگو پس از مدتی تعطیلی، احیا و این پروازها هم اکنون به صورت منظم در حال انجام است و به زودی مسیر پروازهای کارگو فرودگاه بین المللی افزایش خواهد یافت.
پروازهای مسافری فرودگاه پیام روز جمعه ۲۳ شهریورماه امسال آغاز شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *