مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

فرود اقلام استراتژیک کشور در پیام

تفاهم نامه همکاری بین مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام و انجمن وارد کنندگان فراورده های خام دامی کشور به امضاء رسید.

 

تفاهم نامه همکاری بین مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام و انجمن وارد کنندگان فراورده های خام دامی کشور به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ؛ مهدی قدم یاری مدیریت مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام با اعلام این مطلب افزود : تامین کالاهای اساسی و استراتژیک از اهمیت بالایی برخوردار است و مورد توجه مسوولان دولت قرار داد.

با توجه به این موضوع  مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام یکی از ماموریت های خود را تسریع در واردات و صادرات قرار داده است.
قدم یاری افزود : با توجه به این موضوع و با بسترسازی خوبی که در زمینه خدمات هوایی در پیام صورت گرفته، امکانات استفاده از خدمات هوایی به صورت تخصصی در حوزه واردات و صادرات تسهیل شده است .

وی یادآور شد با توجه به اینکه  کشور ما در یک منطقه کم آب قرار دارد و تولید و پرورش دام از صنایع پر مصرف است  سیاست کشور بر تامین واردات گوشت از کشورهای همسایه قرار گرفته و در این مرکز برای اینکه کار تخصصی انجام دهیم بیش از یک سال در حوزه واردات در حال فعالیت هستیم و توانستیم خدمات هوایی را فراهم سازیم و مشتریان خوبی با مجموعه وارد همکاری شوند .
قدم یاری خاطر نشان ساخت با توجه به این رویکرد استقبال خوبی شده و امروز میزبان انجمن واردکنندگان فراورده های خام دامی کشور هستیم که تشکل های فعال در این حوزه را ساماندهی می کند .
با انعقاد این تفاهم نامه ، در واقع وارد کنندگان فراورده های خام دامی می توانند از تسهیلات و خدمات خوبی که در پیام برای آنها فراهم شده استفاده کنند. زیرا وقتی، یک مبداء ورودی، تمام امکانات و زیرساخت های تخلیه کالا را فراهم ساخته و کالایی مانند گوشت وارد می شود، این کالای حساس و آسیب پذیر در حداقل زمان بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهد به دست مصرف کننده می رسد و همچنین به دلیل اینکه زیرساخت های لازم فراهم می باشد برای وارد کننده هزینه کمتری دارد و فرودگاه نیز از درآمد آن منتفع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *