مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

پیام تبریک مدیر عامل پیام به مناسبت مبعث رسول اکرم

دکتر سعید زرندی به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیامی به این شرح صادر نمود : 

 

دکتر سعید زرندی به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیامی به این شرح صادر نمود :

بسمه تعالی

ستاره ای به درخشید و ماه مجلس شددل رمیده مارا انیس و مونس شد
نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشتبه  غمزه   مسئله آموز صد مدرس شد

 

۲۷ رجب سالروز بعثت معدن رحمت و گنجینه علم و صاحب حلم و صفات کریمه است ، سالروز بعثت پیامبر اسلام و نزول ملائک الهی هبوط انوار وحی خداوندی .

در این روز میمون و مبارک همه کائنات و موجودات با محمد ، « صلی اله علیه و آله و سلم» و قرآن کریم و عترت رسول (ص) همصدا و همنوا خواهند شد .

بعثتی که سراسر باران رحمت بی انتهای الهی بردشت خشکیده دل انساهاست که با قطره قطره ی بارش خود ، این بوستان غمناک را نمناک  نمود و شکوفه های لب فروبسته را شکوفا ساخت .

بعثت پیامبر مکرم اسلام (ص) بی شک تابش پر فروغ شمع الهی بود که جانها را روشن و تن ها را بهاری کرد و شاخه شاخه گل پرورید و گلستان نبوت و امامت را پدیدار ساخت تا بهار آفرینش انسان ، این اشرف مخلوقات جهان ، آغاز گردد .

بر همگان واضح و مبرهن است که اهداف بلند آن امین وحی که همانا دعوت به توحید و یکتاپرستی و نفی هرگونه شرک و بت پرستی و طاغوت ، اصلاح فردوجامعه در تمام جنبه ها ، و اقامه قسط و عدل در جامعه با اجرای احکام نورانی الهی و اتمام حجت خدا و بستن هرگونه راه عذر و بهانه بر بشریت بود نماد رفیع انسان کامل و دین کامل از سوی خداوند مهربان بنده نواز بود .

اینجانب این عید سعید اسلامی را بر همه عاشقان رسالت و امامت و همکاران کوشا و پرتلاش و ارجمندم تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال صحت و سلامتی و شادکامی همگان را آرزومندم .    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *