مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ و برنامه های این شرکت را پس از بحث و بررسی، تصویب کردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) با حضور دکتر زرندی-رییس هیات مدیره و مدیرعامل فرودگاه پیام، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات، نمایندگان سازمان برنامه و‌ بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی کشوری و اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت خدمات هوایی پیام تشکیل شد.

در ابتدای جلسه، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات ضمن تشکر از اعضای مجمع در حمایت از عملکرد و فعالیت های شرکت خدمات هوایی پیام، خواستار شفافیت هرچه بیشتر در بودجه ریزی شد.

در ادامه اعضای مجمع به بحث و بررسی برنامه و بودجه پیشنهادی ارایه شده توسط دکتر زرندی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پرداختند.

اعضای این مجمع نیز با تاکید بر اولویت بندی پروژه ها، استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، حمایت های لازم از نیروی انسانی و دسته بندی سرمایه گذاری ها از محل منابع داخلی، فروش زمین، ماده واحده و بخش غیر دولتی، بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ و برنامه های عملیاتی شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) را تصویب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *