مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۷

تداوم انتصاب مدیران جوان در فرودگاه پیام

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حراست فرودگاه پیام برگزار شد

مراسم تکریم مهران غلامی و معارفه محمد حسین شاهینی مدیرکل جدید حراست فرودگاه بین المللی […]

مراسم تکریم مهران غلامی و معارفه محمد حسین شاهینی مدیرکل جدید حراست فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، صبح روز دوشنبه سوم آذر ماه با حضور دکتر ثناگو مطلق سرپرست فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، فنایی رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات و جمعی از مدیران پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، دکتر ثناگو مطلق سرپرست فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابتدای این مراسم به بیان نکاتی پیرامون جایگاه حراست در مجموعه ها از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداخت و گفت : حراست موضعی است که قرار گرفتن در آن مسئولیتی خطیر را متوجه هر فرد می‌کند چرا که می‌بایست آنچنان قوی و قدرتمند عمل کند که خود در مسیر تهمت و اتهام قرار نگیرد و از پذیرفتن رنگها مبرا باشد و طوری عمل کند که مأمن همه اقشار شاغل باشد.

دکتر ثناگو مطلق گفت: حراست باید طوری عمل کند که مأمن همه اقشار شاغل باشد و تغییر نگاه باعث تغییر رفتار می شود و حراستی که با نگاه خوش بینانه مسایل را رصد می کند می تواند موفق عمل نماید و فرهنگ سازی نگاه خوش بینانه  از  مهمترین وظایف حراست است.

سرپرست فرودگاه و منطقه ویژه اقتصاد پیام گفت: مجموعه پیام به لحاظ امنیتی و حراستی مجموعه ای است که دقت نظر بیشتری را به دلیل تنوع ماموریت ها می طلبد و خوشبختانه این امر با حضور سپاه ، پلیس و حراست محقق شده و قطعا هماهنگی و یکدلی که بین این مجموعه های امنیتی ایجاد شده باعث پیشرفت، رشد و موفقیت خواهد بود.

ثناگو مطلق ضمن تقدیر از غلامی مدیر سابق حراست به موضوع انتصاب نیروهای جوان و پر انرژی در مجموعه  وزارت ارتباطات و شرکت های زیر مجموعه اشاره کرد و افزود: انتصاب یک نیروی جوان و پر تلاش به عنوان مدیر کل حراست  قطعا میتواند عامل پیشرفت و رشد و تعالی مجموعه باشد.

وی به جایگاه ویژه حراست در مجموعه اشاره کرد و افزود: حراست دستگاه باید سنگ صبور مجموعه باشد و این رویکرد میتواند ارتباط نزدیک بین کارکنان و مدیران را تقویت کند.

محمد حسین شاهینی مدیرکل جدید حراست فرودگاه بین‌المللی و منطقه‌ ویژه اقتصادی پیام متولد سال ۱۳۶۰ می باشد و پیش از این مدیر حراست فیزیکی مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است .

 

در پایان این مراسم فنایی رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات به همراه دکتر ثناکو  مطلق و جمعی از مدیران از ترمینال مسافری، بخش های مختلف فرودگا هی و منطقه ویژه و مرکز سرطان شناسی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *