مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۷

در جلسه شورای مدیران شرکت پیام صورت گرفت:

معارفه دو معاون و یک مدیر کل جدید شرکت خدمات هوایی پیام

معاون جدید توسعه مدیریت و امور پشتیبانی، معاون جدید منطقه ویژه اقتصادی و مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام معرفی شدند.

معاون جدید توسعه مدیریت و امور پشتیبانی، معاون جدید منطقه ویژه اقتصادی و مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت پیام، مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در جلسه شورای مدیران پیام که ظهر امروز برگزار شد، دکتر امیر احمدی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی، مهندس محمدرضا واعظی پور را به عنوان معاون منطقه ویژه اقتصادی و محمد صادق قبله گاهی را به عنوان مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالا معرفی نمود.

دکتر زرندی در این جلسه گفت: فردی که به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی معرفی می شود باید با علوم IT  و ICTآشنایی داشته باشد و با شناختی که از دکتر احمدی از قبل داشتم، از وی برای همکاری دعوت به عمل آوردم.

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر احمدی را شخصی با تجربه در حوزه های مختلف مدیریتی معرفی نمود و اظهار داشت:  تقویت حوزه منابع انسانی و دقت نظر به این حوزه، از مهمترین نکته هایی است که باید مورد توجه این معاونت قرار گیرد.

زرندی در بخش دیگری از جلسه، به معرفی مهندس محمدرضا واعظی پور به عنوان معاون منطقه ویژه پرداخت و اظهار داشت: جا دارد از زحمات آقای علیخانی برای مدتی که در معاونت منطقه ویژه پیام حضور داشتند و تلاش کردند منطقه ویژه اقتصادی را متحول کنند تشکر کنم و هر چند که از زمان حضور مهندس واعظی پور به عنوان معاون منطقه ویژه مدت زمانی می گذرد، ولی در این جلسه رسما مسوولیت وی را اعلام می کنم و امیدوارم ایشان بتوانند اهداف برنامه ریزی شده این معاونت را محقق کنند.

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه پیام در پایان سخنانش از انتصاب محمد صادق قبله گاهی به عنوان مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالا خبر داد و افزود: پیش از این آقای قبله گاهی معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی را در اختیار داشتند و مدتی هم از وی خواستم در حوزه امور بین الملل، شرکت را یاری نماید و با توجه به تغییر و تحولاتی که در حوزه معاونت منطقه ویژه و امور گمرکی و ترانزیت کالا رخ داده با علم به تجربه ای که مهندس قبله گاهی در امور بازرگانی دارد مسوولیت امور گمرکی و ترانزیت کالا در پیام به وی سپرده می شود. در بخش گمرکی توقع دارم علاوه بر سامان دادن کارهای جاری، پیگیری پروژه شهر لجستیک، هاب صادرات و واردات و موضوع کلیدی راه آهن در دستور کار قرار گیرد.

در پایان جلسه احکام هر کدام از معاونان و مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالا قرائت و حکم مسوولیت به دکتر احمدی ، مهندس واعظی پور و مهندس قبله گاهی ابلاغ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *