مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶

موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافر بری شدن فرودگاه پیام

به مناسبت گرامی داشت سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) ویژه برنامه ای در سالن مجموعه مرکز خدمات تجارت پیام  باحضورجمع کثیری از کارکنان و مدیران  برگزار شد.

 

به مناسبت گرامی داشت سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) ویژه برنامه ای در سالن مجموعه مرکز خدمات تجارت پیام  باحضورجمع کثیری از کارکنان و مدیران  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیام این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و مدیحه سرایی در مدح و منقبت مولای متقیان علی(ع)و همسر گرامیشان حضرت فاطمه زهرا (س) همراه بود ، دکتر زرندی ضمن تبریک سالگرد ازدواج نورانی حضرت علی (ع )و حضرت زهرا (س) و شروع ماه پر برکت ذی الحجه به بیان گزارشی در مورد فعالیت های توسعه منطقه ویژه اقتصادی و بخش فرودگاهی پرداخت و اظهار داشت : در ابتداء مشکلات و موانعی در روند توسعه منطقه پیامبه چشم می خورد که با توجه به برنامه ریزی  بیست گانه ای که اعضاء هیئت مدیره با مشاوره بخش خصوصی برای پیشرفت وتامین منابع زیر ساختی مجموعه ترسیم کرده اند امیدواریم شاهد رونق و شکوفایی هر چه بیشتر فرودگاه و منطقه ویژه  اقتصادی پیام  باشیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : در ابتدای شروع کار دو برنامه بسیار بزرگ پیش روی ما قرار داشت یکی بحث مسافری شدن فرودگاه و دیگری موضوع اراضی و نحوه مشارکت با سرمایه گذاران که در این خصوص با مشاوره صورت پذیرفته و تدوین بیست برنامه توسعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی سعی نمودیم زمینه را برای تحقق  این دو موضوع فراهم نماییم .

ایشان  با اشاره به دریافت نظرات  ، انقادات و پیشنهادات کارکنان  و مدیران عنوان کرد: در مجموعه پیام سعی بر این بوده که از نظرات و تجربیات سازنده کارکنان و مدیران استفاده مناسب شود که  نظرات کارشناسی از سوی کارکنان و مدیران  ارائه شده و  از بسیاری از این نظرات و انتقادات  استفاده مطلوب بعمل آمده است .

دکتر زرندی گفت : با توجه به پیگیری های اعضای هیئت مدیره تلاش و کوشش بسیاری برای رفع موانع موجود در خصوص مسافری شدن پیام انجام و خوشبختانه با این مهم در شورای سازمان هواپیمایی کشوری موافقت اولیه صورت پذیرفته و مجوزآن هم صادر گردیده است .  

وی با اشاره به حمایت های دکتر واعظی از مجموعه پیام اظهار امیدواری کرد: با توجه به سمت جدید ایشان به عنوان رئیس دفتر ریاست محترم جمهور دستوررات صادر شده ایشان در رابطه با مسافری شدن پیام ان شاالله بزودی اجرایی و عملیاتی خواهد شد.  

مدیر عامل شرکت به انتخاب مهندس جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات اشاره کرد و افزود : ایشان فردی خوش ذوق و پرتحرک  میباشند  و یقینا با توجه به رویکر دتحول افرین ایشان شاهد پیشرفت و رونق هر چه بیشتر مجموعه پیام خواهیم بود .

 

زرندی در ادامه به تشریح پروژه های در دست اقدام  توسعه ای پیام پرداخت و عنوان کرد : در حال حاضر پروژه  نوسازی و تکمیل  برج مراقبت و هفت کیلومتر دیوار کشی در ضلع شمالی فرودگاه پیام در دست اقدام است

رئیس هیئت مدیره منطقه ویژه  اقتصادی پیام  با اشاره به برنامه طرح جامع منطقه ویژه که یکی از  بیست برنامه توسعه ای منطقه می باشد افزود :با همکاری و مشاوره بخش خصوصی این طرح در حال اجرا  بوده و تاکنون پیشرفت چشم گیری نیز  داشته که با عملیاتی و اجرایی شدن این طرح ، نقشه راه و افق چشم انداز منطقه ویژه پیام ترسیم خواهد شد .

ایشان در خاتمه با اشاره به امکانات رفاهی و خدماتی که از ابتدای سال برای پرسنل فراهم شده اظهار امیدواری کرد: با فعالیت بیشتر و افزایش بهره وری پرسنل، پیام روز به روز شاهد رشد و شکوفایی بیشتر از پیش باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *