مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

موفقیت پیام ، نتیجه اعتماد به جوانان است

اعضای شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ازفرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیدن نمودند.

 

اعضای شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ازفرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیدن نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پیام ، در این دیدار اعضای شورا با دکتر سعید زرندی مدیر عامل و رییس هیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به تبادل نظر و گفتگو پرداختند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، مهندس مجتبی جوانبخت  دستیار وزیر درامور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون این سفر یک روزه گفت : به همراه چند نفر از اعضای شورای دستیاران جوان وزارتخانه به منظور آشنایی بیشتر با ظرفیتها و امکانات مجموعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام و مشاهده اقدامات انجام شده و تلاشهای همکاران خودمان در این شرکت به خدمت دوستان رسیدیم.
دستیار وزیر در امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه افزود : خوشبختانه مدیریت مجموعه پیام با اتخاذ استراتژی مناسبی برای توسعه و فعالسازی ظرفیتهای پیام دورنمای روشنی را برای ایجاد امکان خدمت رسانی به مردم عزیز فراهم آورده اند و همکاران پرتلاشمان در این مجموعه هم به خوبی توانسته اند این راه را بپیمایند. امید داریم که با کمک و همیاری همه همکاران و همچنین همراهی مسوولان منطقه ای این مسیر با سرعت بیشتری طی شود. بویژه نگاه مثبت وزیر محترم به فعالیتهای این شرکت می تواند در پیشبرد برنامه ها بسیار مؤثر باشد و منطقه ویژه اقتصادی پیام می تواند به یکی از فعالترین مراکز اقتصادی و فناوری منطقه تبدیل شود.
جوانبخت در ادامه یادآور شد : شورای دستیاران جوان می تواند با کمک فکری به سایر مدیران ارشد وزارتخانه در این مسیر یاری گر همکاران و مدیریت مجموعه پیام باشد. البته بیش از همه نقش جوانان شاغل در شرکت پیام به عنوان موتور محرکه اصلی فعالیت های مجموعه قابل توجه است.
مهندس جوانبخت خاطر نشان ساخت :  به نوبه خودمان سعی داریم در این راه با تجمیع کمکهای فکری سایر جوانان شاغل در وزارت نقشی هر چند مختصر در هموار نمودن راه پیشرفت و توسعه این مجموعه داشته باشیم و از طرف دیگر با توجه به اینکه مدیریت پیام نیز به یک جوان خوش فکر سپرده شده موفقیت این مجموعه برای همه ما حائز اهمیت ویژه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *