مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه مسافربری پیام

اگرمسوولان استان به تعهدات خود عمل کنند در سه ماهه اول سال ۹۷ خبرهای خوبی از فرودگاه مسافری پیام مخابره خواهد شد.

 

اگرمسوولان استان به تعهدات خود عمل کنند در سه ماهه اول سال ۹۷ خبرهای خوبی از فرودگاه مسافری پیام مخابره خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، دکتر سعید زرندی با اشاره به تعهداتی که برای تغییر کاربری فرودگاه ایجاد شده گفت : کاربری فرودگاه پیام در ابتدا باری و در مرحله دوم آموزشی بود که با  پیگیری هایی که شد با مسافربری شدن آن موافقت گردید.
وی افزود وقتی از موافقت مسافری شدن فرودگاه آگاه شدیم باید اقداماتی در داخل و خارج انجام می دادیم که به سرعت کار خود را شروع کردیم و در زمینه کارهای داخلی فرودگاه آن دسته از اقدامات که جزو وظایف ما بوده حدود ۸۰ درصد کارها انجام شده است .
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام خاطر نشان ساخت : در این خصوص سازمان هواپیمایی کشوری سخت گیری ها و ایرادهای به جایی گرفتند و نزدیک به ۶۰ مورد برای رفع ایراد به ما اطلاع دادند که همه آنها برطرف شده مگر مواردی مانند راه دسترسی، دفن زباله و موارد دیگر که خارج از محدوده فرودگاه بوده است.
دکتر زرندی یادآور شد ما در داخل فرودگاه سعی کرده ایم اقدامات داخلی را با سرعت و دقت به نتیجه برسانیم و چند روزی است که سالن مسافری در حال تجهیز است و امیدوارم در سه ماهه اول سال آینده در صورت تحقق وظایف استان، خبرهای خوشی برای مردم استان داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *