کوتاهی مسیر سرمایه گذاری در پیام

روند رو به رشد سرمایه گذاری در پیام حاکی از استقرار و افتتاح ده ها پروژه در آینده ای نزدیک خواهد بود.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۰:۲۹

روند رو به رشد سرمایه گذاری در پیام حاکی از استقرار و افتتاح ده ها پروژه در آینده ای نزدیک خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، حمیدرضا عقاب نشین مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری شرکت پیام در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : با توجه به زیر ساخت ها و ویژگی های موجود در فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، که برای سرمایه گذاران وجود دارد؛ این امکانات باعث جذابیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی شده و موجبات استقبال آنها را فراهم ساخته و از سوی دیگر، باعث ایجاد رونق در منطقه شده است.
وی با اشاره به افتتاح کارخانه ماکوفارما فردآور در روزهای گذشته افزود: افتتاح کارخانه ماکوفارما فردآور، نمونه ای از شرکت هایی است که به دلیل وجود این زیرساخت ها در منطقه، فعالیت خود را آغاز کرده اند. عقاب نشین اذعان نمود : قوانین منطقه ویژه پیام، مسیر سرمایه گذاری را کوتاه کرده و خدمات خوبی به سرمایه گذاران ارائه می دهد.
مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری شرکت پیام خاطر نشان ساخت : ۱۵۲ واحد صنعتی در فرودگاه مستقر می باشند که از این تعداد ۸۰ واحد آن در سال گذشته عقد قرار داد نموده اند. عقاب نشین در پایان از سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت نمود تا برای یک بار هم شده از منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *