مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

گام دیگری در شکوفایی کشوردر پیام برداشته شد

کارخانه تولید کیسه خون ماکوفارما فردآور با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و […]


کارخانه تولید کیسه خون ماکوفارما فردآور با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسوولان کشوری و استانی و مدیران فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، دکتر محمد حاج مقانی رییس هیات مدیره کارخانه ماکوفارما فردآور در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب اظهار داشت: کارخانه ماکوفارما فردآور بزرگترین تولید کننده کیسه خون در خاورمیانه با جذب سرمایه گذار خارجی از کشور فرانسه با سهم ۵۰ درصد و سهم شرکت ایرانی نیز با ۵۰ درصد با حضور مقامات کشوری و استان البرز فعالیت خود را آغاز می نماید .
وی افزود این کارخانه با سرمایه ۱۰ میلیون یورو از طرف شریک خارجی و ۵۰۰ میلیارد ریال از طرف شریک ایرانی به بهره برداری می رسد .
حاج مقانی با اشاره به میزان اشتغالزایی حاصل از افتتاح شرکت گفت : درنتیجه افتتاح کارخانه در حال حاضر برای ۷۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی صورت گرفته که در چشم انداز نهایی کارخانه برای ۴۰۰ نفر اشتغالزایی دیده شده است .
دکتر محمد حاج مقانی اذعان نمود در تولیدات کیسه خون، شرکت ماکوفارما یک برند جهانی محسوب می شود و تا کنون در هیچ نقطه جهان محصول تحت لیسانس تولید نکرده بلکه با ایجاد سایت ، خود مستقیما وارد تولید کیسه خون می شود که با راه اندازی این مرکز در واقع می توان گفت پنجمین سایت شرکت ماکوفارما در ایران فعالیت خود را آغاز می نماید و با این اقدام حدود ۳۰ درصد صرفه جویی ارزی برای کشور ما ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *